Noslēdzies Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā

06.11.2010.

Ar trešo kārtu 6.novembrī noslēdzās Preiļu novada atklātais čempionāts galda tenisā. Trijās kārtās kopā startēja vairāk kā sešdesmit sportisti no Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils, Aizkraukles, Līvāniem, Rīgas un, protams, Preiļiem. 


Patīkami, ka kopvērtējumā par čempionu kļuva mājinieks Emīls Lutinskis, aiz sevis atstājot rīdziniekus  Akselu Ambergu un trešās vietas ieguvēju Uģi Plikgalvi. Ne mazāk sīvas spēkošanās arī veterānu starpā. Tā 40+ grupā uzvarētāja gods daugavpilietim Jurijam Šmagram, bet attiecīgi  otrajā un trešajā vietās Anrijs Bergs no Rīgas un Andris Krūmiņš no Jēkabpils. Grupā 50+ uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena mājinieks Viktors Martinovs, aiz sevis atstājot jēkabpilieti Albertu Veiguru un rēzeknieti Bruno Losānu. Vēl lielāks prieks par mūsu Voldemāru Limani, kurš blakus galvenā tiesneša pienākumu pildīšanai spēj pārslēgties uz spēli un galarezultātā 60+ grupā arī kļūt par uzvarētāju. Otrajā vietā līvānietis Pāvels Koņuhovs, bet trešajā vietā Andrejs Rešetņikovs no Rēzeknes.


Godam turējās un kopējā vīru masā nepazuda jaunās Preiļu novada BJSS tenisistes Viktorija Zabalujeva un Alīna Isajeva, un gribas cerēt,  ka gūtais rūdījums spēlēs ar vīriem lieti noderēs tiekoties ar savām vienaudzēm Latvijas čempionāta cīņās.


Paldies sakām sacensību galvenajam tiesnesim Voldemāram Limanim un viņa brigādei par padarīto darbu un lielo mīlestību pret sporta spēli – galda teniss!


Leonīds Valdonis,
Preiļu novada sporta pasākumu organizators

Pēdējās izmaiņas: 06.11.2010.