Tuvojoties valsts svētkiem, „Maxima” aicina balsot par iemīļotāko Latvijas produktu

05.11.2010.

Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas 92. gadadienai, veikalu tīkls „Maxima” aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu, kurš ir iemīļotākais Latvijas pārtikas produkts.


Par savu iemīļotāko Latvijas produktu no 5. līdz 13.novembrim varēs nobalsot ikviens mājas lapas www.maxima.lv apmeklētājs, aizpildot īpaši izveidotu anketu.


„Tieši Latvijas produkti visbiežāk ir tie, kurus ceļam galdā dažādos svētkos un īpašos dzīves gadījumos, taču katram no mums sirdij ir tuvāks kāds cits pašmāju ražojums, tādēļ, sagaidot valsts svētkus, vēlējāmies noskaidrot, kuru Latvijas produktu iedzīvotāji iemīļojuši visvairāk,” saka „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.


Lai balsošanu padarītu iespējami ērtāku, mājas lapas apmeklētājiem iedvesmai būs iespēja izvēlēties, piemēram, kādu no 30 produktiem, kuru saraksts izveidots, balstoties uz tirgotāju novērojumiem par pircēju iemīļotiem gardumiem. Savukārt tiem balsotājiem, kuru iecienītie produkti šajā sarakstā nebūs atrodami, būs iespēja tos norādīt arī pašiem. Tādējādi būtībā balsojums iespējams par absolūti jebkuru Latvijas gardumu.


Veikalu tīkls „Maxima” vēlas īpaši pateikties uzņēmumam „NP Foods”, kas pēc savas iniciatīvas balsojumam izvirzījis „Laimas” gardumus.


Tāpat mājas lapas apmeklētājiem būs iespēja kādu no pārējiem sarakstā piedāvātajiem produktiem nominēt arī citās kategorijās, piemēram, balsojot par ēdamlietu, ko visdrīzāk ņemtu uz vientuļu salu, preci, bez kuras nav iespējams mierīgi iemigt, kā arī produktu, kuram noteikti jābūt uz īsta svētku galda.


Pēc balsojuma rezultātu apkopošanas tiks izlozēti trīs aptaujas dalībnieki, kuri savā īpašumā iegūs īpaši sarūpētas pārsteiguma balvas.


Pašlaik „Maxima” tīklā apvienoti 130 veikali. „Maxima” ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls Baltijā, kas aktīvu darbību Latvijā sāka 2001. gadā, un tajā nodarbināti aptuveni 6,7 tūkstoši cilvēku.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.