Vēl nebijis izglītojošs seminārs Preiļos – „Laulības dzīves noslēpumi.”

08.11.2010.

„Laimīgs ir tas, kurš ir laimīgs savā ģimenē,” – tā reiz trāpīgi izteicās slavenais kristīgais rakstnieks Ļevs Tolstojs.


Tie, kuri pazīst Bībeli, zina, ka laulības institūts ir viens no vissenākajiem attiecību iestādījumiem, kas ir dibināts uzreiz pēc radīšanas. Daudzi modernās pasaules pārstāvji, kas ir stājušies pasaulplašu kustību priekšgalā, gan ir centušies to noliegt, un pat likvidēt laulības iestādījumu, taču tas ir atnesis vienīgi ciešanas un sāpes. Ne Francijas ateistiskā revolūcija 1789.g., ne Č. Darvina evolūcijas teorija, ne arī Krievijas ateistiskā revolūcija 1918.g., un pat arī ne XX gs. seksuālā revolūcija ASV, nav pasauli tuvinājušas laimei. Degradējot ģimenes institūtu, tās situāciju padarīja arvien bezcerīgāku, un cilvēces tiekšanās pēc laimes, kuru var saņemt tikai ģimenē, kļuva arvien izmisīgāka un grūtāk sasniedzama.


Dažkārt vairs neticot pat nekam, cilvēki tomēr joprojām ilgojas pēc savstarpējas cieņas, izpratnes, uzticības, un protams, dziļas, patiesas un mūžīgas mīlestības. Bērni un jaunieši ilgojas pēc drošības un vecāku mīļuma savās mājās. Vecvecāki vecumdienās ilgojas pēc miera un cieņas savu mīlošo bērnu paspārnē. Kaut arī šādas attiecības kļūst arvien retāka parādība, tomēr cilvēki arvien meklē un ilgojas pēc tām! Un neskatoties uz to, ka cilvēce ir aizmaldījusies tik tālu, ka laulības attiecības uztver tikai kā seksuālā apmierinājuma avotu, tad tomēr šis skaistais laimīgās ģimenes ideāls vēl arvien ir sasniedzams ikvienam.


Unikālas 16 lekcijas par ģimenes laimi visiem vecumiem. Nepieciešamības gadījumā vecāki var ņemt līdzi bērnus, – tos pieskatīs, un nodarbības tiem vadīs pieredzējuši pedagogi.


Tāpat 16 vakarus jūs uzrunās, un papildnodarbības vadīs sertificēts manuālas terapijas speciālists, par kaulu un muskuļu slimībām, un to profilaksi.


Ik vakaru varēsiet saņemt arī bezmaksas konsultācijas, mērīt asinsspiedienu, kā arī iegādāties specializēto literatūru par veselību un ģimenes attiecībām. Regulārie apmeklētāji vienu no grāmatām (pēc izvēles), saņems dāvanā.


Pasākums notiks no 8. novembra līdz 3. decembrim, NVO centrā (blakus ģimnāzijai) Kooperatīva ielā – 6, katru pirmdienu, otrdienu, ceturtdienu, piektdienu plkst. 18.00.


Izmantojiet šo iespēju savai ģimenes laimei un fiziskai veselīgai.


Nepieciešamības gadījumā nodrošināsim tulkojumu krievu valodā.


Dalība pilnīgi bez maksas!


Pasākumu vadīs pieredzējuši lektori un speciālisti: Mikus Kaimiņš un Viktors Beļevičs.  Tālrunis izziņām 29199849.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.