Lai ieskandinātu „Čikāgas piecīšu” 50-gadi, Lorija Vuda meklē jaunus dziedātājus

02.11.2010.

„Čikāgas piecīši” nākamgad svinēs vērienīgu Zelta jubileju, un Lorija Vuda plāno tās ieskandināšanas tūri Latvijas skolās un bērnu namos.


Nākamgad leģendārā ārzemju latviešu grupa „Čikāgas piecīši” svinēs 50 gadu jubileju, un līdz ar šo nozīmīgo notikumu grupas dalībniece Lorija Vuda, kas jau vairākus gadus dzīvo un strādā Latvijā, vēlas atstāt arī „visiem maziem latvju bērniem, izkaisītiem pieaugušo pasaulē” un, protams, arī viņu vecākiem un skolotājiem ko īpašu un paliekošu: ieskandinot „Čikāgas piecīšu” jubilejas gadu populārā ansambļa dalībniece dosies pie bērniem un jauniešiem Latvijas skolās un bērnu namos, lai sniegtu krāšņus koncertus.


Lorija koncertos plāno izpildīt „Čikāgas piecīšu” dziesmas kopā ar talantīgiem Latvijas jauniešiem un bērniem; jaunajiem talantiem būs iespēja izpildīt arī solo dziesmas, tāpēc tiek meklēti jaunie dziedātāji, kuri gribētu apgūt visiem zināmas un populāras kompozīcijas, lai jau janvārī piedalītos Latvijas koncerttūrē. Gatavojot koncertprogrammu, jauniešiem būs iespēja papildināt muzikālās prasmes privātās nodarībās pie Lorijas Vudas Latvijas radošo bērnu un jauniešu studijā “Violento”.


„Pieredze un priekšzināšanas nav būtiskas: tiek meklēti jauni talantīgi dziedātāji ar labām vokālām dotībām vecumā no 6 – 18 gadiem,” teic Lorija Vuda apsolot, ka visiem talantīgajiem interesentiem tiks dota iespēja uzstāties jauniešu koncertprogrammā „Visiem Latvju bērniem”. „Šis būs īpašs un sirsnīgs projekts, jo iecerēts viesoties ne tikai skolās, bet arī bērnu namos,” atklāj koncertu režisore Aija Strazdiņa. “Jau šobrīd, koncerttūres plānošanas pašā sākumā, interese ir liela un droši varam apgalvot, ka apceļosim visu Latviju!”


Pieteikties var rakstot Lorijai e-pastu: info@violento.lv. Pieteikumā jānorāda pretendenta vārds, uzvārds, dzīves vieta (pilsēta), kontakttālrunis un muzikālā pieredze (ja tāda ir). Tiem, kuri nav sasnieguši pilngadību, jānorāda arī vecāku kontaktinformācija.


„Lai visskaistākie no sapņiem, kādus redziet, vienā dienā īstenībā pārvēršas!” Ar šādu sveicienu no ASV Lorijas muzikālajai iniciatīvai pievienojas arī „Čikāgas piecīšu” vadītājs Alberts Legzdiņš.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.