www.e-iespejas.lv

29.10.2010.


 


www.e-iespejas.lv


2010. gadā Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrija rīkoja E-prasmju nedēļu, kur sadarbībā ar valsts iestādēm, pašvaldībām un privātiem uzņēmumiem tika rīkoti dažādi izglītojoši semināri un pasākumi par e-iespējām iedzīvotājiem.


Lai turpinātu veicināt iedzīvotāju informētību par elektroniskajām iespējām, ko iedzīvotājiem piedāvā valsts iestādes un pašvaldības, sadaļā E-iespējas ir izveidoti materiāli, kas vienkāršā veidā paskaidro kā pielietojot valsts radītos elektroniskos risinājumus iedzīvotāji var pieprasīt un saņemt valsts iestāžu un pašvaldību sniegtos pakalpojumus, sazināties ar iestādēm un iegūt informāciju elektroniski – neizejot no mājas. Piemēram, vai Tu zināji, ka pieprasīt valsts sociālos pabalstus un deklarēt dzīvesvietu var elektroniski?


Sadaļa pakāpeniski tiek attīstīta un sadarbībā ar iestādēm, kuras piedāvā pakalpojumus iedzīvotājiem, papildināta ar jauniem materiāliem. Ja tevi interesē kāda tēma, kas šeit vēl nav aprakstīta – droši dod ziņu rakstot uz e-pastu eiespejas@raplm.gov.lv norādot aptuveno tēmas nosaukumu un nelielu aprakstiņu, ko Tu vēlies tur redzēt!


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.