Sācies bērnu zīmējumu konkurss „Uzdāvini Ziemassvētkus vecmāmiņām un vectētiņiem”

25.10.2010.

Vairs nav aiz kalniem Ziemassvētki, kas ir dāvināšanas laiks, kad tik daudzi vēlas iepriecināt sev tuvos un mīļos. Tomēr ne visiem cilvēkiem ir tuvinieki, kas viņiem sagādā prieku šajos skaistajos svētkos.


Lai palīdzētu iepriecināt vientuļos un trūcīgos pensionārus, labdarības portāls „Ziedot.lv” un lielveikalu tīkls „Maxima” aicina ikvienu skolēnu piedalīties zīmējumu konkursā „Uzdāvini Ziemassvētkus vecmāmiņām un vectētiņiem”. Konkurss norisināsies no 25. oktobra līdz 12. novembrim (pasta zīmogs). Ikvienu Ziemassvētku noskaņās veidotu zīmējumu konkursam var sūtīt uz „Ziedot.lv” biroju Bruņinieku ielā 10A, Rīgā, LV-1001.


Visus konkursam iesūtītos darbus rūpīgi izvērtēs labdarības portāla „Ziedot.lv” un lielveikalu tīkla „Maxima” kopējā žūrija. Trīs konkursa labākie darbi tiks nodrukāti kartiņās, ko būs iespējams saņemt visos „Maxima” veikalos, kur tās varēs aizpildīt un atstāt, lai ar „Maxima” palīdzību kartiņas nogādātu pie vientuļajiem un trūcīgajiem pensionāriem. Tāpat šo trīs zīmējumu autori, kuru darbi žūrijai šķitīs visskaistākie un vispiemērotākie, saņems lielveikalu tīkla „Maxima” dāvanu čekus.


Šis skolēnu zīmējumu konkurss tiek rīkots pārtikas bankas „Paēdušai Latvijai” ietvaros, lai šajos skaistajos svētkos būtu iespējams sniegt mazumiņu prieka – kartiņu un dāvanu vientuļajiem un trūcīgajiem pensionāriem, kuri šos svētkus pavadīs vieni savos mājokļos.


Pārtikas banka „Paēdušai Latvijai” ir labdarības portāla Ziedot.lv projekts, kas sniedz atbalstu krīzes skarto ģimeņu nodrošināšanā ar pārtiku. Palīdzība galvenokārt domāta bezdarba un ekonomiskās krīzes skartām ģimenēm ar bērniem, kā arī bezdarbniekiem, kuriem beidzas pabalsta saņemšanas termiņš, bet darbs objektīvu iemeslu dēļ vēl nav atrasts.


Ziedot.lv aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju zvanīt pa tālruni 90006488, lai ziedotu vienu latu, atbalstīt projektu „Paēdušai Latvijai”, izmantojot „Maxima” veikalu tīklā izvietotās ziedojumu kastītes, kā arī ziedot portālā www.paedusailatvijai.lv, kur iespējams arī atrast plašāku informāciju par projektu.


Sagādāsim Ziemassvētku prieku kopā!


Papildinformācija:
Rūta Dimanta
Ziedot.lv vadītāja
Tālr. 67289339, 29333763
e-pasts:
ruta@ziedot.lv
www.ziedot.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.