Preiļu džudisti uzsāk jauno sezonu

17.10.2010.

Šī gada 16. – 17. oktobrī ar startiem 2. starptautiskajā džudo turnīrs zēniem un meitenēm „Zelta Rudens” jauno sacensību sezonu uzsāka Preiļu džudo klubs „Jaunība LV” audzēkņi. Sacensības notika Saulkrastu Sporta centrā un tajās piedalījās ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas jaunie džudisti.


Jau pirmajās šīs sezonas sacensībās vairākiem preiliešiem izdevās sasniegt labus rezultātus un pat kāpt uz goda pjedestāla. 1. vietu savā vecuma un svara grupā izcīnīja Juris Vaivods, 3. vietu – Agneta Landsberga, Iļja Martinovs, Erika Podskočeva. 5. vietā ierindojās Igors Bogdanovs un Andrians Bergmans, 7. vietā – Deins Vilcāns, Iļja Naglinskis. Pārējiem Preiļu pārstāvjiem šoreiz panākumi izpalika, tomēr priekšā vēl ir visa sezona, kuras laikā ir iespējams uzlabotu savu sniegumu un ierindotos starp labākajiem.


Nākošies starti jaunajiem džudistiem paredzēti Jelgavas meistarsacīkstēs un Tartu sacensībās (Igaunijā).


Preiļu džudo klubs „Jaunība LV” arī šogad aicina pieteikties bērnus un jauniešus, kuri vēlas trenēties džudo. Interesentiem griezties pie džudo klubs „Jaunība LV” trenera Alekseja Sapegina personīgi vai zvanīt pa tālr. 26546518. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.