Triatel Mobilajai Ekspedīcijai pieteikušies 1668 dalībnieki no visas Latvijas

20.10.2010.

Noslēdzoties Triatel Mobilās Ekspedīcijas dalībnieku atlasei, dalību tajā pieteikuši 1668 jaunieši. Ekspedīcija uzskatāma par lielāko interneta mērīšanas akciju Latvijā, kad divu mēnešu garumā no šī gada 25. oktobra līdz 18. decembrim jaunieši mērīs reālo interneta ātrumu dažādos Latvijas reģionos.


„Triatel Mobilās Ekspedīcijas mērķis ir demonstrēt mobilā interneta priekšrocības, kā arī parādīt, ka kvalitatīvs un ātrs internets pieejams ne tikai lielāko pilsētu iedzīvotājiem, bet spēj nodrošināt arī laukos dzīvojošos cilvēkus ar ikdienā nepieciešamajiem interneta resursiem,” skaidro Triatel valdes priekšsēdētājs Raimonds Peļņa. „Kaut arī mums ir pieejami šādi dati, ko regulāri mēra mūsu tehniskā dienesta speciālisti, tomēr šāda apjoma mērījumus, kad vienlaicīgi katru dienu nepilna mēneša garumā internetu testēs 111 cilvēki visā Latvijā, nav veicis neviens cits uzņēmums, un tie parādīs reālās mobilā interneta iespējas no potenciālo klientu skatu punkta.”


Šobrīd ir atlasīti 111 Aģenti, kuru vārdi tiks publicēti Ekspedīcijas mājas lapā. www.triatel.lv/ekspedicija. Kopumā Triatel Mobilajā ekspedīcijā piedalīsies 111 aģenti, kuri mērīs bezvadu interneta ātrumu un sakaru kvalitāti 111 sektoros visā Latvijā.


Katram aģentam tiks izsniegts ekspedīcijas komplekts: interneta modems, instrukcija un identifikācijas kartes. Dalībnieku pamatuzdevums būs mērīt interneta ātrumu dažādās vietās Latvijā, mērījumu veikšanu fiksējot ar foto vai video kameru. Vairāk informācijas: www.triatel.lv/ekspedicija.


Dalībnieku atlase risinājās no šī gada 7. oktobra līdz 18.oktobrim, un ekspedīcijai pieteikušies 1668 jaunieši vecumā no 16 gadiem no dažādiem Latvijas reģioniem. Visvairāk pieteikumu saņemts no Jelgavas un Bauskas novada.


Mobilā Ekspedīcija ir Triatel organizēta akcija, kuras rezultātā tiks iegūti dati par lietotājiem pieejamo bezvadu interneta kvalitāti un ātrumu Latvijas novados.


„Triatel” ir trešās paaudzes (3G) telekomunikāciju operators Baltijā, kas vairāk nekā 10 gadus klientiem Latvijā piedāvā biznesa klases bezvadu sakaru risinājumus, nodrošinot mobilos telefonsakarus, fiksētos telefonsakarus un bezvadu internetu. Uzņēmums pilnībā pieder vietējiem akcionāriem.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.