Atzinību par Sunim draudzīgāko gada veikumu saņem Diāna Odumiņa

17.10.2010.

Vakar, 17. oktobrī, sporta centrā „Mežaparks” notikušajā lielākajā labdarības suņu izstāde BIG Match Show, atzinību par Sunim draudzīgāko gada veikumu saņēma Diāna Odumiņa no Gulbenes novada, kas pilsētas centrā atkritumu tvertnē izmestu kucēnu bez actiņām izaudzinājusi par skaistu suni. Par Diānu Odumiņu balsoja 70% no visiem balsotājiem, kas internetā balsoja par trim titulam Sunim draudzīgākais gada veikums izvirzītajām kandidatūrām – Danutu un Mārtiņu Priedēm, Diānu Odumiņu un Solvitu Vēveri.


BIG Match Show patronese Diāna Kubasova atzina, ka ir ļoti labi, ka starp mums ir cilvēki, kas spēj ar savu labestību sniegt tik daudz pamestajiem dzīvniekiem un arī apkārtējiem. „Ir svarīgi apzināties klaiņojošo un pamesto dzīvnieku problēmas, un atzinīgi novērtēt tos cilvēkus, kas izrāda rūpes šajā jautājumā, izvirzot tos kā piemēru citiem.” piemetina Simona Kubasova.


Labdarības suņu izstādē BIG Match Show varēja piedalīties ikviens gan šķirnes, gan bezšķirnes suns un viņa saimnieks, ar savu dalību tādējādi atbalstot Juglas suņu patversmi. Pavisam dalībai izstādē reģistrējās vairāk nekā 100 suņu, un viņus konkursos un sacensībās atbalstīja vairāk nekā 400 draugu, līdzjutēju un apmeklētāju.


Konkursā Saimniekam līdzīgākais suns balvu ieguva Fidži un viņa saimniece Kristīne Rutule. Fidži ir suns, kas bija nokļuvis patversmē un par savu īsto saimnieci ieguva Kristīni, kas ne tikai rūpējas par suni, bet kopā ar to arī izbauda brīvdienas un aktīvās atpūtas priekus.


Šova galveno balvu – Labākais izstādes suns ieguva pusotru gadu vecā bezšķirnes kucīte Dora un viņa saimniece Sintija Ozoliņa.


Žūrijas, kas vērtēja dalībnieku sniegumu, sastāvā bija Latvijas Kinoloģiskās federācijas prezidente; starptautisku izstāžu tiesnese un eksperte, Vija Klučiniece, kinologi Ivars Lielpēteris, Madara Alsksne, Dāvis Muižnieks, Jūlija Bogomolova, Elīna Repše, veterinārārste Māra Jansone un hendlere Adele Branceviča.


Visi labdarības suņu izstādē BIG Match Show izstādes ieņēmumi tiks ziedoti Juglas suņu patversmei – dzīvnieku dzīves apstākļu un uzlabošanai un sanitāro iekārtu atjaunošanai.


BIG Match Show Latvijā organizēja BIGBANK sadarbībā ar Juglas Dzīvnieku Aizsardzības Grupu,  „Mēs esam gandarīti, ka organizējām šo pasākumu. Šodien kopā ar apmeklētājiem un dalībniekiem mēs baudījām sacensības un priekšnesumus, bet drīzumā par izstādē iegūtajiem līdzekļiem tiks uzlaboti apstākļi Juglas suņu patversmes iemītniekiem, un es ceru, ka tas padarīs viņu ikdienu, ilgojoties pēc jauniem saimniekiem, daudz patīkamāku,” pēc pasākuma atzina viens no sacensību organizatoriem Juris Pūce, BIGBANK Latvijas filiāles vadītājs.


BIG Match Show, kas šogad notika visās trīs Baltijas valstīs, un ir lielākā ikgadējā suņu labdarības izstāde Baltijā, kuras mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, tās risināšanas iespējām un atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes. Pasākuma organizēja BIGBANK AS sadarbībā ar Baltijas suņu aizsardzības biedrībām. Šogad BIG Match Show Igaunijā notika sesto reizi, Latvijā – otro reizi, bet Lietuvā – pirmo reizi.


Papildu informācija:
Linda Zirdziņa
Juglas suņu patversme
Mob.tālr:  +371 29565652
linda@patversme.lv


Agnija Greiziņa
BIG Match Show projekta vadītāja
Tālr.   +371 67116008
Mob.  +371 26151778
agnija.greizina@bigbank.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.