15. oktobrī inovatīvo biznesa ideju autori aicina investorus uz kontaktbiržu

15.10.2010.

Programma „Uzņēmējdarbība un inovācijas” 


Semināru cikls „Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana”.


Investori, kas meklē inovatīvas biznesa idejas un projektus, un vēlas finansiāli atbalstīt to autorus, tiek aicināti piedalīties kontaktbiržā ar inovatīvo biznesa ideju autoriem š.g. 15.oktobrī plkst. 10:00 līdz 14:30 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā (Rīgā, Pērses ielā 2), 2.stāva zālē.


Kontaktbiržā 15 inovatīvu biznesa ideju autori un jaunie uzņēmumu vadītāji no dažādiem Latvijas reģioniem prezentēs investoriem savas idejas, lai atrastu finansējumu un iegūtu papildus pieredzi to īstenošanai.


Kontaktbiržas mērķis ir apzināt potenciālus privātos finanšu investorus Latvijā, kas ar investīcijām būtu gatavi atbalstīt jauno biznesa ideju autorus, sekmējot jaunu produktu un pakalpojumu, tehnoloģisku risinājumu izstrādi un efektīvu komercializāciju.


Ideju autori šai kontaktbiržai ir gatavojušies kopš augusta, kad semināru cikla „Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana” ietvaros izstrādāja biznesa modeli, komercializācijas plānu, un videotreniņā apguva prezentācijas prasmes, lai uzstātos kontaktbiržā. Tādēļ inovāciju autori ar nepacietību gaida tikšanos ar potenciālajiem investoriem.


Kontaktbiržas vadītājs SIA „Finansu menedžments” direktors un Seed Forum Latvia Foundation vadītājs Gints Vīns: Privātajiem investoriem būs interesanti dzirdēt inovatīvu biznesa ideju prezentācijas un atrast sev jauna ieguldījumu iespējas, kā arī uzzināt par iespējām tās vēlāk realizēt starptautiskos tirgos, industriālajiem vai riska kapitālistiem”.


Šī kontaktbirža ir turpinājums š.g. 8. oktobrī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrā notikušajam semināram investoriem „Privātie investori/biznesa eņģeļi – viens no uzņēmējdarbības finansēšanas instrumentiem”, kurā investori jau nedaudz tika iepazīstināti ar kontaktbiržā pārstāvētajām idejām.


Informācija investoriem: kompetentu ekspertu komisija prezentēšanai atlasījusi inovatīvas biznesa idejas ar labas realizējamības un eksporta potenciālu, kurām ir apzināts nepieciešamais investīciju apjoms. Minētās biznesa idejas ir ļoti dažādas nepieciešamā finansējuma apjoma ziņā. Dažām nepieciešams starta kapitāls 5000 Ls apmērā, bet citu tehnoloģiju ietilpīgu ideju īstenošanai vajadzīga industriāla investīcija vairāk nekā 200 000 Ls.


Semināru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar rīkotājpartneriem SIA „Firma L4” un SIA „Konsorts” . Tas tiek īstenots Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros, to līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.


Pieteikšanās dalībai kontaktbiržā – līdz  14.oktobrim pa e-pastu: nelda.elsina@L4.lv, tālr. 26450388 pie SIA “Firma L4” Mācību centra vadītājas Neldas Elsiņas.


Informāciju sagatavoja
Nelda Elsiņa
SIA “Firma L4” Mācību centra vadītāja
Jelgavas iela 90, Rīga, LV1004
Tālr.+371 67500180
Mob. +371 26450388
E-pasts:
nelda.elsina@L4.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 15.10.2010.