LMT mobilos telefonus Preiļu rajonā saņēmuši 220 pirmklasnieki

11.10.2010.

Latvijas Mobilā Telefona rīkotās pirmklasnieku akcijas ietvaros šogad mobilos telefonus saņēmušas vairāk nekā 17 000 ģimenes visā Latvijā, no tām Preiļos un Līvānos – 220. Arī šogad cilvēki izrādījuši lielu atsaucību, apmaiņā pret mobilajiem telefoniem atnesot 21 000 grāmatu, kas jau tuvākajā laikā aizceļos uz vairāk nekā 150 dažādām vietām visā Latvijā, tajā skaitā – biedrību “Baltā māja”. 


LMT prezidents Juris Binde: ”LMT ir gandarīts, ka arī šogad mēs varam atbalstīt tik daudz Latvijas ģimenes ar bērniem – gan dāvājot mobilos telefonus, gan grāmatas. Šogad tika saņemts rekordliels grāmatu pieprasījumu skaits no visdažādākajām sabiedriskajām organizācijām, pašvaldībām, skolām un bibliotēkām, tāpēc arī LMT darbinieki aktīvi iesaistījās ne tikai grāmatu šķirošanā un pakošanā, bet arī vākšanā.”


LMT rīkotā akcija visā Latvijā norisinājās no 16. augusta līdz 12. septembrim, un tās laikā pirmklasnieku vecāki varēja saņemt mobilo telefonu un O!Kartes komplektu, apmaiņā atnesot grāmatu.


Grāmatu oficiālais pārvadātājs ir DHL Freight – uzņēmums, kas nodarbojas ar liela apjoma iekšzemes un starptautiskajiem sauszemes kravu pārvadājumiem.


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.