Labiedarbi.lv labo darbu nedēļā aicina Latvijas iedzīvotājus atbalstīt savus novadniekus

11.10.2010.

No šodienas, 11.oktobra, Latvijā vienas nedēļas garumā tiek atzīmēta Palīdzēsim.lv organizētā Labo darbu nedēļa, kuras mērķis ir sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī kopumā.


Lai uzmundrinātu, iepriecinātu, liktu pasmaidīt pietiek ar vienu labu vārdu! Jautājot „vai zini, ko spēj paveikt viens labs darbs?!”, projekts Labiedarbi.lv iesaistās pats un aicina arī citas Latvijas organizācijas un iedzīvotājus aktīvi līdzdarboties labo darbu nedēļā un atbalstīt mūsu līdzcilvēkus.


Labiedarbi.lv labo darbu nedēļā piedāvā iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam kļūt par labvēli un atbalstīt savu draugu, paziņu, novadnieku vai vienkārši līdzcilvēku sapņus, idejas un mērķus, liekot lietā savu radošo potenciālu. Lai to paveiktu, nepieciešama tikai pieeja internetam un vēlme vairot prieku.


Labvēlim ir jāizvēlas kāds no 14 Labiedarbi.lv 6.projektu konkursa dalībniekiem, kura projekts šķiet simpātisks un kurš, pēc labvēļa domām, ir pelnījis finansējumu tā realizēšanai. Labvēļa uzdevums ir „atbalstīt” – uzmundrināt, iepriecināt, likt pasmaidīt, un kas zina – varbūt pat palīdzēt uzvarēt! Atbalsta paušanas veidam nav formāta ierobežojuma – zīmējiet, līmējiet, rakstiet, kļūstiet par atbalsta himnu autoriem vai uzmundrinājuma video rullīšu režisoriem – ļaujiet vaļu fantāzijai, jo Labiedarbi.lv ir par radošumu!


Kad atbalsts ir tapis, tas jādigitalizē un jānosūta uz e-pasta adresi – info@labiedarbi.lv līdz 17.oktobrim. Neaizmirstiet norādīt savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru! Iesūtītais atbalsts tiks ievietots atbalstītā projekta autora profilā, kā arī būs apskatāms mājas lapas sadaļā „Latvijas Labvēļi” kopā ar citiem darbiem.


Projektu autori savus labvēļus gaida šeit: www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/.


! Tā kā šī ir labo darbu nedēļa, lai atpazītu patiesu labvēli no viltvārža, Labiedarbi.lv pieņēma lēmumu neizmantot „burkāna” taktiku, bet mazus pārsteigumus gan sola sagādāt.


Par Labiedarbi.lv


Labiedarbi.lv ir interneta vides labdarības projekts, kas radīts ar mērķi atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iniciatīvas tādās jomās kā izglītība, zinātne, kultūra, māksla un sports.


Labiedarbi.lv izpausme ir publisks ikmēneša projektu konkurss, kurā finansējumu savu mērķu sasniegšanai 2000 latu apmērā var saņemt ne tikai talantīgi un apdāvināti, bet arī ideju bagāti, apņēmīgi un uz savu un citu izaugsmi orientēti Latvijas iedzīvotāji un organizācijas.


Labiedarbi.lv radies SMScredit.lv un draugiem.lv draudzības rezultātā.


Par labo darbu nedēļu:


No 2010.gada 11. – 17.oktobrim Latvijā vienas nedēļas garumā tiek atzīmēta Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens iedzīvotājs tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī. Akcijas mērķi ir aizsāktās palīdzēšanas kustības popularizēšana un izvēršana, cilvēku rosināšana uz savstarpēju atbalstu. Labo darbu nedēļas idejas autors ir labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv”. Sīkākai informācijai – http://blog.palidzesim.lv/


Sīkākai informācijai:
Līga Skromane
Labiedarbi.lv projekta vadītāja
Tālrunis: 66051666 / 29343208
E-pasts:
liga.skromane@labiedarbi.lv
www.labiedarbi.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.