Jaunieši Latvijas novados aicināti pieteikties Mobilajai Ekspedīcijai

06.10.2010.

Latvijas novados jaunieši aicināti pieteikties Triatel Mobilajai Ekspedīcijai interneta vietnē www.triatel.lv/ekspedicija .


Ekspedīcija ir eksperiments, kas uzskatāms par lielāko interneta mērīšanas akciju Latvijas vēsturē. 2 mēnešu garumā, no 18.oktobra-18.decembrim jaunieši mērīs interneta ātrumu dažādos Latvijas reģionos


Pieteikties var no 16 gadu vecuma un tikai tad, ja topošais Aģents ir sociālo mediju Draugiem.lv vai Facebook.com lietotājs. Atraktivitāte un radoša pieeja būs viens no izšķirošajiem faktoriem, lai kļūtu par Aģentu. Jauniešiem ieteicams pievienot foto vai video pieteikuma anketās.


Aģentu pamatuzdevums būs mērīt interneta ātrumu dažādās vietās Latvijas reģionos, mērījumu veikšanu fiksējot ar foto vai video kameru. Jaunieši, kas kļūs par Aģentiem varēs lietot internetu bez ierobežojumiem.


Ekspedīcija noslēgsies 18.decembrī ar visu Aģentu ballīti,  tad plānota labāko Aģentu apbalvošana ar portatīvajiem datoriem un bezmaksas interneta pieslēgumu.


Visas Ekspedīcijas laikā skolu pārstāvji var pieteikt akcijas organizatoru vizīti savā skolā un iepazīties ar norisi, izmēģināt praktiski interneta mērīšanas iespējas.


Mobilā Ekspedīcija ir Triatel organizēta akcija, kuras rezultātā tiks iegūti dati par interneta kvalitāti Latvijas novados un iedzīvotājiem būs iespēja iepazīties ar Triatel piedāvātajiem interneta pakalpojumiem.


Informāciju sagatavoja
Simona Kļaviņa 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.