Informācija Preiļu, Valmieras un kaimiņu novadu iedzīvotājiem, kā arī kinomīļiem

05.10.2010.

Režisore lūdz palīdzību, lai varētu pabeigt ģimenes drāmu par dzirdes zaudēšanu
Jaunā režisore Agnese Laizāne meklē finansējumu, lai pabeigtu īsfilmu – psiholoģisku drāmu par ģimeni, kurā māte pēkšņi zaudē dzirdi. Īsfilma “Parādi man skaņu” ir Baltijas Filmu un Mediju skolas maģistrantu – režisores Agneses Laizānes, operatores Ineses Tīkmanes un producentes Petras Apers diplomdarbs. Šobrīd filmas materiāls jau ir nofilmēts un ir jāuzsāk filmas pēcapstrāde.


„Parādi man skaņu” ir 30 minūšu īsfilma – psiholoģiska drāma, kuru iedvesmojuši patiesi notikumi. Stāsts ir par ģimeni, kas dzīvo laukos. Dagne ir valdonīga māte, pretstats savam mierīgajam un savaldīgajam vīram Artūram, kurš nodarbojas ar zemkopību. Viņu meita – padsmitniece Kate – aizraujas ar mūziku. Viņi visi šķiet tik ļoti iegrimuši savos darbos un rūpēs, ka ģimenes vienotība ir zudusi. Līdz Dagne pēkšņi zaudē dzirdi. Pieņemt šo negaidīto pavērsienu un atrast jaunu komunikācijas veidu nav viegli nevienam no viņiem, bet sevišķi smagi iet Dagnei.


Galvenajās lomās lieliskie Valmieras Drāmas teātra aktieri – Ilze Pukinska, Tālivaldis Lasmanis un Viestura vidusskolas teātra grupas dalībniece – Kristīne Šomase.


Projekta pieteikumā Agnese raksta: „Ar šo filmu gribam Jums izstāstīt emocionālu stāstu par spēku un apņēmību, kas nepieciešami, lai pieņemtu jaunu situāciju, pielāgotos un ieklausītos viens otrā. Vēlamies pārsteigt, saviļņot un izklaidēt. Atklāt pasauli no cita skatpunkta- klusuma perspektīvas.”


Šis projekts 60 pieteikumu konkurencē ir iekļuvis Labiedarbi.lv projektu konkursa otrajā kārtā, un sacenšas ar 13 citiem projektiem par sabiedrības atbalstu projektam un finansiālu atbalstu tā īstenošanai.


Projekta īstenošanai ir nepieciešams 1710 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens idejas atbalstītājs, bezmaksas balsojot portālos Labiedarbi.lv (http://goo.gl/cEhe) un Draugiem.lv (http://goo.gl/3zEX). Pašlaik projekts ar 86 balsu lielu atbalstu atrodas (pēdējā) 14. vietā. Balsot par šo projektu iespējams visa oktobra laikā. Balsošana abos portālos ir sinhronizēta – neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos.


Oktobra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 9227 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.


Par Labiedarbi.lv
Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Labiedarbi.lv ir interaktīvs ikmēneša projektu konkurss, kurā piedalīties vai līdzdarboties var ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Viens projektu pieteikums var pretendēt uz līdz pat 2000 Ls lielu finansiālu atbalstu. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs, to veido īstermiņa aizdevumu tirgus līdera SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī. Sīkāka informācija par Labiedarbi.lv projektu konkursa norises kārtību – www.labiedarbi.lv/lv/konkursa-nolikums/.


Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:
www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/


Informāciju sagatavoja:
Elīna Sprūde-Nesenberga
Labiedarbi.lv projekta asistente
Tālrunis: 66051666 vai  28805384
E-pasts:
Elina.Sprude-Nesenberga@labiedarbi.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.