Vēl tikai šonedēļ savu dārza lolojumu var pieteikt „Latvijas lielākā ķirbja” čempionātam

05.10.2010.

Veikalu tīkls „Maxima” aicina ikvienu dārznieku vēl šonedēļ pieteikt savu oranžo ogu čempionātam „Latvijas lielākais ķirbis”, kas 15.oktobrī norisināsies Rīgas Zooloģiskajā dārzā. Iespaidīgo ķirbju svēršanu un mērīšanu šogad uzņēmies spēkavīrs Raimonds Bergmanis.
„Čempionātam pieteikto ķirbju izmēri liecina, ka pārsteigumi neizpaliks arī šogad, tādēļ aicinām visus, kuri ļāvuši varenajām dārza ogām sasniegt vērienīgus apmērus, pieteikt tās „Latvijas lielākā ķirbja” čempionātam,” aicina „Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš.


Milzu ķirbjus čempionātam iespējams pieteikt līdz 8.oktobrim, kad tiks apkopoti rezultāti un noteikti 10 finālisti, kas 15.oktobrī cīnīsies par Latvijas lielākā ķirbja titulu.


Līdz šim „Latvijas lielākā ķirbja” čempionātam pieteikti 28 vareni ķirbji no Rēzeknes, Jēkabpils, Tukuma, Jelgavas, Aizkraukles, Liepājas, Salacgrīvas, Ainažiem, kā arī citām Latvijas pilsētām un novadiem.


Lielākā ķirbja īpašnieks saņems „Maxima” dāvanu čeku 350 latu vērtībā, otrās un trešās vietas ieguvēji – attiecīgi 200 un 100 latu dāvanu čekus, savukārt pārējie septiņi ķirbju īpašnieki, kuru dārza karaļi būs iekļuvuši finālā, saņems 50 latu dāvanu čekus no veikalu tīkla „Maxima”.
Lai piedalītos čempionātā, ķirbju īpašniekiem jānomēra izaudzētās ogas apkārtmērs gan horizontāli, gan vertikāli, un iegūtie dati kopā ar ķirbja atrašanās vietu un sava tālruņa numuru jādara zināmi, zvanot pa bezmaksas tālruni 80002020 (darba dienās no plkst.8.00 līdz plkst.22.00) vai rakstot uz elektroniskā pasta adresi info@maxima.lv ar norādi, ka vēstule paredzēta dalībai čempionātā „Latvijas lielākais ķirbis”.


Čempionātu „Latvijas lielākais ķirbis” veikalu tīkls „Maxima” organizē jau piekto gadu, un vasaras siltais laiks ļauj pamatoti cerēt, ka šogad tiks pārspēts pērn uzstādītais rekords, kad ķirbja – čempiona izmērs un svars pārsteidza pat vispieredzējušākos ķirbjaudzētājus: par uzvarētāju kļuva 124 kilogramus smagais ķirbis, kura vidējais apkārtmērs sasniedza 246 centimetrus. Varenais dārza karalis bija izaudzēts Rēzeknes novada Lūznavas pagasta Veczosnā, kur par tā augšanu rūpējās saimniece Aleksandra Krūmiņa.


Papildinformācija:
Ivars Andiņš,
„Maxima Latvija” preses sekretārs
tālr.29666603,
e-pasts:
ivars.andins@maxima.lv;
www.maxima.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.