Līdz 14.oktobrim – pieteikšanās Armīna Rūša piemiņas stipendijai

05.10.2010.

Līdz 14.oktobrim iespējams pieteikties Armīna Rūša piemiņas stipendijai 2010./2011.akadēmiskajam gadam. Stipendijas fonda kopējais apjoms ir 36 000 dolāri, vienam studentam paredzot stipendiju līdz 4 000 dolāriem akadēmiskajā gadā.


Latvijas Universitātes Fonda administrētā Armīna Rūša piemiņas stipendija ir veltīta Dr. Armīna Rūša, kas bija izcils advokāts un mācību spēks kā pirmskara Latvijas Republikā, tā arī ārzemēs, un viņa dēla Armīna I. Rūša piemiņai. Stipendija ir nodibināta ar mērķi studiju laikā atbalstīt spējīgus un centīgus Latvijas studentus un popularizēt studentu un studenšu korporāciju akadēmisko vienotību gan studiju laikā, gan ārpus tā. Stipendiju sava tēva un brāļa gaišai piemiņai ir izveidojis Latvijas Universitātes Fonda mecenāts Roberts Rūsis.


Uz stipendiju var pretendēt Latvijas Universitātes, Latvijas Lauksaimniecības Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņu Universitātes, Rīgas Ekonomikas Augstskolas un Juridiskās Augstskolas bakalaura un maģistra programmas studenti, ja viņi ir studentu un studenšu korporāciju biedri.


Armīna Rūša piemiņas stipendija tiek piešķirta jau piekto gadu, līdz šim izmaksātas 45 stipendijas, ko saņēmuši studenti no dažādām Latvijas augstskolām par kopējo summu teju 70 000 latu.


Informācija par LU Fondu:
Nodibinājums LU Fonds darbojas kopš 2004.gada un ir respektabla mecenātisma organizācija, kura rūpējas par izciliem, centīgiem (arī ar nepietiekamu materiālo nodrošinājumu) studentiem, maģistrantiem, doktorantiem, pedagogiem, zinātniekiem un ar izciliem izglītības, zinātnes un kultūras darbiniekiem sadarbībā ar izglītību atbalstošiem mecenātiem un partneriem.


Papildu informācija:
Laine Dobulāne
LU Fonda komunikāciju speciāliste
Tālr. 672 44 120
E-pasts:
laine.dobulane@fonds.lv
www.fonds.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.