Sākas balsošana internetā par sunim draudzīgāko gada veikumu

04.10.2010.

Sākot ar pirmdienu, 4. oktobri, interneta vietnē http://www.bigmatchshow.lv/konkurss ir iespējams nobalsot par konkursa „Sunim draudzīgākais gada veikums” kandidātiem. Interneta balsojumā noteiktais konkursa uzvarētājs tiks paziņots š.g. 17. oktobrī suņu labdarības izstādē BIG Match Show.


Konkurss „Suņiem draudzīgākais gada veikums” notiek labdarības pasākuma suņiem BIG Match Show ietvaros. Kandidātus konkursam bija iespējams pieteikt no 13. līdz 30. septembrim. Starp visiem konkursam pieteiktajiem kandidātiem žūrija izvelējās trīs, no kuriem interneta balsojumā no 4. līdz 11. oktobrim tiks izvēlēts uzvarētājs.


Fināla balsošanai izvēlētie kandidāti:
• Danuta un Mārtiņš Priedes ar bērniem, kuri ir izveidojuši zoodārzu un dzīvnieku patversmi savās mājās – Ķekavas novada “Mežavairogos”. Patversmē ikdienā atrodas ap 30 suņu, kā arī kaķi, kas atkopjas pēc sterilizācijas.  “Mežavairogos” tiek uzņemti arī savvaļas dzīvnieki, kuriem tiek sniegta kvalitatīva aprūpe. Patversme sadarbojas ar vairākām pašvaldībām un ir uzsākusi klaiņojošu kaķu sterilizāciju. Katrs suns, kas dzīvo “Mežavairogu” patversmē, tiek vests pastaigās, peldināts dīķī, apmīļots un katram pēc iespējas tiek meklētas jaunas mājas.
• Diāna Odumiņa, kas paņēmusi pilsētas centrā atkritumu tvertnē izmestu kucēnu bez actiņām un izaudzinājusi to par skaistu suni. Turklāt Diāna ir palīdzējusi vēl daudziem klaiņojošiem un pazudušiem suņiem atrast savus saimniekus vai iegūt jaunas mājas.
• Solvita Vēvere, kura ir vācu aitu šķirnes suņu audzētavas “Solo Rigoletto” īpašniece. Viņas audzētavā ir dzimuši vairāk nekā 100 vācu aitu šķirnes kucēni, un katrs no tiem ir atradis labus un mīlošus saimniekus. Solvita izveidojusi vācu aitu suņiem veltītu mājaslapu internetā http://www.german-shepherd.lv. Viņas vadītā suņu audzētava “Solo Rigoletto” no citām audzētavām atšķiras ar īpašu pieeju gan suņiem, gan viņu saimniekiem – Solvitas lielais devums ir zināšanas, mīlestība un izaugsme tieši suņu saimniekiem.


Titulu par „Sunim draudzīgāko gada veikumu” piešķirs personai vai personu grupai, kas devusi ievērojamu ieguldījumu Latvijas suņu audzēšanas kultūrā, veicinājusi tās pozitīvu attīstību un pievērsusi uzmanību klaiņojošo dzīvnieku problēmai.


BIG Match Show patroneses – māsas Diāna un Simona Kubasovas – novērtē, ka cilvēki spēj nesavtīgi ziedot gan savus līdzekļus, gan laiku, lai rūpētos par suņu labklājību. Diāna Kubasova stāsta: „Katra kandidāta stāsts atklāj cilvēka mīlestību un cieņu pret suni, neatkarīgi no tā vai tas ir graciozs šķirnes suns vai pieklīdis bezšķirnes kucēns. Es domāju, ka suņi šo attieksmi jūt un ir pateicīgi! Paldies visiem, kas darījuši labus darbus dzīvnieku labā!”


Konkursa „Sunim draudzīgākais gada veikums” organizatori ir Juglas Dzīvnieku Aizsardzības Grupa un BIGBANK AS Latvijas filiāle. Šogad labdarības izstāde BIG Match Show un konkurss „Sunim draudzīgākais gada veikums” notiks visās Baltijas valstīs – Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Latvijā BIG Match Show norisināsies otro reizi. Labdarības izstādes mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību pamesto dzīvnieku problēmai, tās risināšanas iespējām un atbalstīt klaiņojošo dzīvnieku patversmes. BIG Match Show notiks 17. oktobrī plkst. 12:00 sporta centrā “Mežaparks”, un visi ienākumi tiks ziedoti Juglas suņu patversmei.


Suņu saimnieki vēl līdz 14. oktobrim var pieteikt savus mīluļus dalībai izstādē,  reģistrējoties mājas lapā www.bigmatchshow.lv.


Papildu informācija un paskaidrojumi:
 
Linda Zirdziņa
Juglas suņu patversme
Mob.tālr:  +371 29565652
linda@patversme.lv
 
Agnija Greiziņa
BIGBANK AS Latvijas filiāle
Mārketinga speciāliste
Tālr.   +371 67116008
Mob.  +371 26151778
agnija.greizina@bigbank.lv


 


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.