Fantāzijas frizūras Preiļu arodvidusskolā

29.09.2010.

Šī gada 29. septembrī Preiļu arodvidusskolas frizieru 3. kursa audzēknes kontroldarba „Fantāzijas frizūra” ietvaros prezentēja savu radošo veikumu. 17 topošās frizieres dažu dienu laikā izdomāja un radīja ne tikai deviņas unikālas frizūras, bet arī pieskaņotus tērpus šo frizūru modelēm. Bija padomāts arī par pašu darbu prezentāciju skatītājiem un bija izveidots priekšnesums ar ēnu teātri un modeļu uznācieniem. Skatītāju interese bija tik ļoti liela, ka priekšnesums tika atkārtot vairāk kārt, lai visi, kas to vēlas, varētu redzēt un novērtēt paveikto.


Preiļu arodvidusskolā šāds radošais kontroldarbs frizierēm notiek jau vairākus gadus, tomēr katra gadu tā ietvaros tiek radītas arvien unikālas frizūras. Jau pēc jaunā gada šo darbu autores dosies praksēs uz potenciālajām darbavietām, kur viņām būs iespēja apliecināt savas zināšanas un iemaņas.


Preiļu arodvidusskolas direktore Biruta Podskočija pastāstīja, ka nākošais lielākais pasākums skolā notiks jau 22. oktobrī, kad Preiļu arodvidusskolā notiks Latgales reģiona pavāru profesionālais konkurss, kura žūrijā būs Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas pārstāvji. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.