8. oktobrī investori tiek aicināti uz semināru un kontaktbiržu iepazīties ar inovatīvām biznesa idejām

08.10.2010.

Investori jeb biznesa eņģeļi, kas vēlas iepazīties ar inovatīvām biznesa idejām un finansiāli atbalstīt to autorus, tiek aicināti piedalīties informatīvā seminārā „Privātie investori/biznesa eņģeļi – viens no uzņēmējdarbības finansēšanas instrumentiem” 8.oktobrī no plkst. 10:00 – 14:30 un kontaktbiržā ar inovatīvo biznesa ideju autoriem 15.oktobrī, plkst. 10:00 – 14:30. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras semināru zālē.


8.oktobra semināra mērķis ir apzināt privātos investorus („biznesa eņģeļus”) Rīgā un citur Latvijā, kas ar investīcijām būtu gatavi atbalstīt jauno biznesa ideju autorus, sekmējot jaunu produktu un pakalpojumu, tehnoloģisku risinājumu izstrādi un efektīvu komercializāciju. Tas kalpotu pieteikumiem jauno produktu un tehnoloģiju valsts atbalsta programmās un jaunu start-up biznesa plānu tālākai izstrādei. SIA „Konsorts” prezidents Uldis Osis: „Privātie investori ir galvenais uzņēmējdarbības veicināšanas instruments Latvijā”.


Seminārā esošie un topošie uzņēmēji no 3 Latvijas reģioniem iepazīstinās „biznesa eņģeļus ar 15 inovatīvām biznesa idejām. SIA „Finanšu Menedžments” direktors G. Vīns: Privātajiem investoriem būs interesanti uzzināt par finanšu instrumentiem, kā investējot jaunās biznesa idejās, var nopelnīt īstermiņā un ilgtermiņā”.


Semināra „Privātie investori/biznesa eņģeļi – viens no uzņēmējdarbības finansēšanas instrumentiem” vadītāji ir Latvijā atzīti eksperti: SIA „Konsorts” prezidents Uldis Osis, Latvijas privāto investoru asociācijas valdes priekšsēdētāja Aiva Vīksna, SIA „Finanšu Menedžments” direktors Gints Vīns un Biznesa augstskolas „Turība” valdes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.


Tāpat šī gada 15.oktobrī notiks kontaktbirža, kurā investoriem būs iespēja tikties ar inovatīvo ideju autoriem un noklausīties to ideju prezentācijas. Semināru cikla „Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana” ietvaros ideju autori izstrādāja biznesa plānu un tagad meklē sadarbības iespējas ar investoriem, lai realizētu savu biznesa ideju. Kontaktbiržu vadīs SIA „Finansu menedžments” direktors un Seed Forum vadītājs Gints Vīns.


Informācija investoriem: prezentēšanai tika atlasītas inovatīvas biznesa idejas ar labas realizējamības un eksporta potenciālu, kurām ir apzināts nepieciešamais investīciju apjoms. Minētās biznesa idejas ir ļoti dažādas nepieciešamā finansējuma apjoma ziņā. Dažām nepieciešams starta kapitāls 5000 Ls apmērā, bet citu tehnoloģiju ietilpīgu ideju īstenošanai vajadzīga industriāla investīcija vairāk nekā 200 000 Ls.


Semināru organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar rīkotājpartneriem SIA „Firma L4” un SIA „Konsorts”  valsts atbalsta programmas „Pasākumi motivācijas celšanai inovācijām un uzņēmējdarbības uzsākšanai” un ERAF līdzfinansēta projekta ietvaros.


Pieteikšanās dalībai seminārā līdz 6. oktobrim, kontaktbiržā – līdz  12.oktobrim pa e-pastu: nelda.elsina@L4.lv, tālr. 26450388 pie SIA “Firma L4” Mācību centra vadītājas Neldas Elsiņas.


Informāciju sagatavoja
Nelda Elsiņa
SIA “Firma L4” Mācību centra vadītāja
Jelgavas iela 90, Rīga, LV1004
Tālr.+371 67500180
Mob. +371 26450388
E-pasts:
nelda.elsina@L4.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 08.10.2010.