Latfood paplašina eksporta produktu portfeli

30.09.2010.

Latvijā populārāko kartupeļu čipsu “Ādažu čipsi” ražotājs AS Latfood turpina nostiprināt savu darbību ārvalstu tirgos un paplašina eksporta produktu portfeli. Uzņēmums uzsācis jaunu produktu līniju ražošanu eksporta preču zīmei „Taffel”, piedāvājot kartupeļu čipsus „San Trope” Lietuvas un Igaunijas tirgum.


„Latfood darbība ir vērsta uz attīstību, tāpēc nemainīgi turpinām darboties izaugsmes virzienā gan vietējā, gan eksporta tirgū, piedāvājot arvien jaunus produktus. Latfood aktīvi seko līdzi tirgus tendencēm un atbilstoši tām veido piedāvājumu gan vietējam tirgum, gan eksportam,” informē Valdis Blūms, AS Latfood valdes priekšsēdētājs.


Uzņēmums norāda, ka pēc tirgus un pircēju paradumu pētījuma datiem dažādās valstīs garšu izvēle ir atšķirīga un vairākumā gadījumu tā tiek balstīta uz nacionālām ieražām un kultūras īpatnībām.


„Latfood ir izstrādājis vairākus eksporta produktus, kuru garšas atšķiras no tām, kas populāras vietējā tirgū. Uz citām valstīm tiek eksportēti, piemēram, čipsi ar barbekju garšu vai paprikas garšu. Tajā pašā laikā nemainīgi populāra gan vietējā, gan ārvalstu tirgos, īpaši Baltijā, ir pircēju iemīļotā garša ar krējumu un sīpoliem. Arī jaunais produkts „San Trope” tiek piedāvāts ar pircēju iecienīto krējuma un lociņu garšu,” skaidro Kristīne Mālniece. 


Kopumā AS Latfood papildus Taffel produktiem ar Latvijā iecienītām garšām, piedāvā četrus tikai eksportam izstrādātus produktus – sāļās uzkodas „Snack Fries”, kartupeļu čipsus Taffel ar paprikas garšu, „San diego” ar pikanto tomātu garšu un jaunos kartupeļu čipsus „San Trope”.


AS Latfood ir lielākais kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs Latvijā, stabils tirgus līderis ar vairāk kā 40% lielu tirgus daļu. Uzņēmuma produkcija ar preču zīmi „Taffel” tiek eksportēta uz Baltijas valstīm, Krieviju, Lielbritāniju, Gruziju, Kazahstānu, savukārt Azerbaidžānā Latvijas čipsi nopērkami ar „Ādažu čipsi” nosaukumu.


AS “Latfood” ražotie kartupeļu čipsi tiek ražoti tikai no Latvijā speciāli audzētiem kartupeļiem, ko nodrošina apmēram 20 Latvijas zemnieku saimniecības, ar kurām AS “Latfood” sadarbojas jau vairāk nekā 10 gadus.


Vairāk informācijas par uzņēmumu: www.cipsi.lv un draugiem.lv domubiedru grupā www.draugiem.lv/Adazu_cipsi vai Twiter.com kanālā www.twitter.com/Adazu_cipsi 


Papildinformācija:
Maija Dulle – Sūniņa, Mob. 27791708,
maija@repute.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.