Balsosim par Latvijas iedzīvotāju priekšlikumiem

06.10.2010.

Aicinām Jūs mājas lapā www.esmaja.lv balsot par Latvijas iedzīvotāju priekšlikumiem, kurus septembrī izstrādāja diskusiju „Es, Latvija un ES” dalībnieki 12 Latvijas pilsētās – Ogrē, Tukumā, Daugavpilī, Liepājā, Preiļos, Saldū, Valmierā, Ventspilī, Alūksnē, Talsos, Jelgavā un Jēkabpilī.


Balsojuma mērķis ir ļaut savu viedokli par tālāko Latvijas dalību ES izteikt plašākai sabiedrībai, norādot uz populārākajiem priekšlikumiem. Pilnīgi visi katrā diskusijā izstrādātie priekšlikumi, kā arī iedzīvotāju vērtējumi par iegūto un zaudēto no Latvijas dalības ES ir publicēti http://eslatvijaunes.esmaja.lv. Apkopotais ziņojums ar visiem priekšlikumiem no 12 diskusijām tiks publicēts 6.oktobrī.


Balsojuma rezultāti tiks publiskoti diskusiju “Es, Latvija un ES” noslēguma pasākumā 6.oktobrī plkst. 10:00 – 11:30 Rīgā, Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28. Pasākums tiks arī translēts interneta tiešraidē mājas lapā www.esmaja.lv.


Diskusijas „Es, Latvija un ES” rīko Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un Latvijas Pilsoniskā alianse ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā atbalstu.


Linda Jākobsone
Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS
Asociētā pētniece
Tālr. 67039271
Mob. 29123348
jakobsone@providus.lv
www.providus.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.