Projektā Lai dzīvo bērni!-6 demonstrē jaunu filmu Tava vasara

27.09.2010.

Rudens Drošības nedēļā skolās no 27. septembra līdz 1. oktobrim demonstrēs projekta Lai dzīvo bērni!- 6  filmu „Tava vasara”.  Filmā atspoguļotie gadījumi skolēnus un viņu vecākus uzrunā par būtiskākajiem drošības pasākumiem ikdienā, tajā skaitā arī par elektrodrošību.


Jau sesto rudeni, sākoties mācību gadam, klajā nāk projektā Lai dzīvo bērni!-6 jauna skolēnu drošībai veltīta filma „Tava vasara”. AS „Latvenergo” sadarbībā ar uzņēmumiem Latvijas dzelzceļš un airBaltic, kuras arī savā ikdienas praksē un attiecībās ar sabiedrību īsteno korporatīvās sociālās atbildības principus, ir rosinājusi Lai dzīvo bērni! izglītojošas filmas bērniem turpinājumu. Filma ir iekļauta tradicionālās bērnu rudens Drošības nedēļas pasākumu lokā, kad saskaņā ar IZM Valsts Izglītības satura centra iecerēm to būs iespējams noskatīties skolās. Filmu 29. septembrī plkst. 9.55 demonstrē Latvijas Televīzijas 1.kanāls.


Jaunajā filmā „Tava vasara” filmas galvenais varonis ir jaunietis, kurš tiekas ar negadījumu aculieciniekiem un cietušajiem, pārrunājot notikušo ar dažādiem ekspertiem. Sadzīvisku situāciju skaidrošanā tiek izmantoti zīmētie multiplikācijas elementi. Filmas tematika ir aktuāla un sižeta gaitā tiek akcentētas raksturīgākās bīstamās situācijas uz dzelzceļa un pie elektroiekārtām, kā arī uzvērta drošības ievērošana vasarā peldoties jūrā un upēs.


„Sagatavotā filma ir jauns mācību līdzeklis, lai izglītotu bērnus par savu drošību ikdienā. Tās saturs uzņēmumam sniedz iespēju sadarboties ar skolotājiem un uzrunāt arī bērnu vecākus, jo bīstamo situāciju izanalizēšana ar skolēniem var pasargāt viņus no nelaimes gadījumiem,” saka Raja Kočanova, AS „Latvenergo” Komunikācijas projektu daļas vadītāja.


Filmas gaitā savu viedokli un ieteikumus par elektrodrošību sniedz AS „Latvenergo” Inspekcijas vadītājs Arnis Treiguts, uzsverot, ka bērniem atkārtoti stāstīt par elektrodrošību ir būtiski, jo izglītots un informēts skolēns ar pārdomātu rīcību pasargās ne tikai sevi, bet arī citus bērnus. 


Filmu ir iespējams noskatīties Latvenergo mājas lapā www.latvenergo.lv.


Andris Siksnis, AS “Latvenergo”
Ārējās komunikācijas daļas vadītājs
Tālr.: 67728811; 29286350


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.