Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli

24.09.2010.

Lattelecom Virszemes televīzijai pievienoti 10 jauni kanāli, līdz ar to šobrīd kopējais virszemes apraidē pieejamais TV programmu skaits jau sasniedzis 43, un līdztekus bezmaksas nacionālajiem kanāliem (LTV1, LTV7, LNT un TV3), kā arī reģionālajam kanālam, skatītājiem gandrīz visā Latvijas teritorijā pieejami arī daudzi populāri ārzemju kanāli.


Tikai Lattelecom televīzijā šobrīd ekskluzīvi pieejams kanāls Sony Entertainment Television, kurā skatāmas jaunākās filmas un kulta seriāli.


Starp jaunajiem kanāliem ir trīs bērniem domāti kanāli (pirmsskolas bērnu un viņu vecāku īpaši iecienītais kanāls Jim Jam, Nickelodeon un Playhouse Disney/Boomerang), četri piedzīvojumu un zinātnes kanāli (Travel Channel, Discovery Science, Discovery Travel & Living, Discovery World) un trīs filmu un izklaides kanāli (Sony Entertainment Television, TV21 un VH1).


„Skatītājiem ārpus Rīgas un citām lielajām pilsētām analogās televīzijas ērā bija ļoti ierobežotas iespējas saņemt kvalitatīvu televīzijas saturu, taču virszemes ciparu apraides tehnoloģija nu paver iespēju gandrīz visā  valsts teritorijā skatīties ne tikai Latvijas televīzijas programmas, bet arī kvalitatīvas ārzemju TV programmas. Līdz ar jauno kanālu pievienošanu šīs iespējas ir vēl plašākas,” gandarīta Lattelecom komercdirektore Kerli Gabriloviča.


Līdz ar jauno kanālu pievienošanu, Lattelecom visus kanālus ir sadalījis pa tematiskajām pakām, lai iedzīvotāji varētu izvēlēties un sakomplektēt savām interesēm atbilstošākās TV programmas.


Papildus Bezmaksas pakai (4 kanāli) un Ekonomiskajai pakai (18 kanāli) nu būs pieejama  arī Bērnu un jauniešu paka (6 kanāli),   Piedzīvojumu un zinātnes paka (9 kanāli), kā arī Filmu un izklaides paka (9 kanāli). 40 km ap Zaķusalas torni pieejams arī HD kanāls  Discovery HD Showcase.


Jaunie Virszemes televīzijai pievienotie kanāli:


1. Sony Entertainment Television (filmu un izklaides)
2. Nickelodeon (bērnu kanāls)
3. Playhouse Disney/Boomerang (bērnu kanāls)
4. Jim Jam (bērnu kanāls)
5. Travel Channel (piedzīvojumi un zinātne)
6. Discovery Science (piedzīvojumi un zinātne)
7. Discovery Travel&Living (piedzīvojumi un zinātne)
8. Discovery World (piedzīvojumi un zinātne)
9. TV21 (filmu un izklaides)
10. VH1 Europe (mūzika)


Papildu informācijai:
Līga Bite, Lattelecom Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Mob.t. +371 29109944, T. +371 67055740
e-pasts:
liga.bite@lattelecom.lv
www.lattelecom.lv
www.piesledzieslatvija.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.