Zeltapaka.lv dienā saņem kilogramu zelta un piecus kilogramus sudraba

24.09.2010.

Kopš Latvijas iedzīvotājiem pieejama jaunā zelta un sudraba uzpirkšanas sistēma Zeltapaka.lv, kas sadarbībā ar VAS “Latvijas Pasts” tika ieviesta šī gada jūnijā, klientu iesūtītā zelta svars vidēji dienā sasniedzis kilograma atzīmi, bet sudraba svars – piecus kilogramus.


Pēdējā mēneša laikā Zeltapaka.lv vidēji dienā saņem 100 paku, kurās klienti sūta dažādus nevajadzīgus zelta un sudraba izstrādājumus – ķēdītes, auskarus, gredzenus un citus. Tā kā zeltlietas un sudrablietas visbiežāk tiek sūtītas pa vairākām vienā pakā, vidējā viena sūtījuma vērtība ir aptuveni 100 latu. Līdz šim dārgākais sūtījums, kurā bija 38.45 grami 800. proves zelts, uzpirkts par 490 latu.


Zeltpaka.lv klientu loku lielākoties veido jaunas sievietes vecumā no 25 līdz 30 gadiem, taču, arvien vairāk iemantojot klientu uzticību, šis pakalpojums sāk piesaistīt arī vecākās paaudzes cilvēkus, kam gadu gaitā uzkrāti zelta un sudraba izstrādājumi.


„Pieaugošais sūtījumu skaits un apjoms, kā arī klientu loka paplašināšanās liecina par zelta un sudraba uzpirkšanas sistēmas Zeltapaka.lv popularitāti – šis pakalpojums tiek uztverts kā uzticams, drošs un vienkāršs. Kā arī – līdz šim nav bijis neviens gadījums, kad kāds sūtījums nebūtu nonācis līdz mums,” stāsta Zeltapaka.lv vadītājs Agris Amoliņš. „Mēs esam ļoti apmierināti ar lieliskajiem rezultātiem, ko izdevies sasniegt tikai dažu mēnešu laikā kopš pakalpojuma izveides un ieviešanas.”


VAS „Latvijas Pasts”, kas nodrošina Zeltapaka.lv pasta sūtījumu nosūtīšanu un saņemšanu, tirdzniecības un ekspresspasta departamenta direktors Mārcis Vilcāns atzīst, ka, plānojot sūtījumu apkalpošanas procesus pirmajiem mēnešiem, nebija paredzēta tik liela un strauji augoša klientu atsaucība. „Atsaucība ir necerēti liela, un sadarbība ar Zeltapaka.lv līdz šim ir bijusi ļoti veiksmīga. Mēs spējam ātri un kvalitatīvi apkalpot visus veiktos sūtījumus,” viņš piebilst.


Zelta un sudraba uzpirkšanas process klientam ir maksimāli vienkāršots. Lai pasūtītu īpašo Zeltapaka.lv aploksni, klientam jāzvana pa bezmaksas telefona numuru 80009394 vai jāaizpilda pieteikuma forma internetā www.zeltapaka.lv. Pēc pieprasījuma saņemšanas īpašā aploksne tiek nosūtīta uz klienta norādīto adresi. Šīs aploksnes pieejamas arī visās “Latvijas Pasts” nodaļās. Klientam ir iespēja doties uz jebkuru nodaļu visā Latvijā un uz vietas sagatavot un veikt sūtījumu.


Pēc speciālās aploksnes saņemšanas tajā jāievieto zelta un sudraba izstrādājumi un jānosūta Zeltapaka.lv, kas veic saņemto izstrādājumu novērtēšanu, un dienas laikā pēc sūtījuma saņemšanas ieskaita naudu klienta kontā. Zelta izstrādājumu vērtēšana notiek pēc vienotiem standartiem, balstoties uz zelta provi, svaru un dārgmetāla cenu biržā konkrētajā dienā, tādējādi zelta izstrādājumu dizainam vērtējumā nav nozīmes.


Par Zeltapaka.lv


Zeltapaka.lv nodarbojas ar zelta un sudraba izstrādājumu uzpirkšanu, piedāvājot jaunu, mūsdienīgu un drošu uzpirkšanas sistēmu. Ar Zeltapaka.lv palīdzību ikvienam Latvijas iedzīvotājam ar vienādiem noteikumiem ir iespēja pārdot aproces, ķēdītes, gredzenus, auskarus un citus jaunus, lietotus vai bojātus zelta un sudraba izstrādājumus.


Papildu informācija:


Uldis Vilciņš,
Mārketinga direktors
Tel.: +371 66660976
E-pasts:
uldis.vilcins@zeltapaka.lv
www.zeltapaka.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.