`Eurika` aicina palīdzēt trūkumā nonākušajām ģimenēm!

24.09.2010.

Skolēnu sabiedrība „Eurika” aicina uzņēmējus un privātpersonas atbalstīt trūkumā nonākušās ģimenes. Dāvāsim tām atbalstu grūtībās un pārsteigumu dāvājot pārtikas groziņus trūkumā nonākušajām ģimenēm.


Pārtikas grozā ietilpst – 1kg rīsi, pārtikas klijas 200gr., 1kg auzu pārslas, 600gr baltmaize., 1kg milti, 1kg grūbas, 1kg putraimi, 1kg griķi, 1l pārtikas eļļa, 1kg cukurs, 1kg sāls, 5kg makaroni, 10kg kartupeļi un 300gr. Cepumi, kā arī cilvēku dāvātās mantas, un drēbītes.


Aicinām ziedot drēbītes, pārtiku vai arī ziedot līdzekļus pārtikas iegādei un piegādei.


Lai ziedotu drēbītes vai pārtiku rakstiet eurika2004@inbox.lv


Palīdzēt ar pārskaitījumu: Biedrība „Eurika”, reģ.nr. 40008113485, AS Swedbank, HABALV22, konta nr. LV98HABA0551016777216 ar norādi Allai Karpušenko.


Ziedot arī iespējams tiešsaistē : http://www.eurika.lv/ziedot.html


Esam ļoti pateicīgi līdzšinējiem ziedotājiem, un būsim ļoti pateicīgi ja nebūsiet vienaldzīgi un spēsiet savu spēku robežās palīdzēt grūtības nonākušajiem Latvijā dzīvojošiem cilvēkiem.


Patiesā pateicībā!
Matīss Barkovskis un Oskars Barkovskis, vairāk par mums:
http://www.eurika.lv/parmums.html


biedrības „Eurika” dibinātāji
e-pasts: eurika2004@inbox.lv
www.eurika.lv 


Allas Karpušenko ģimene
Alla ir divu jauku meitiņu – Annas (2 gadi) un Beātes (4 gadi) māte, kura dzīvo Preiļu novada Pelēčos, gandrīz 250 km no Rīgas. Allas vīrs ir miris, tāpēc bērni ir jāaudzina vienai pašai. Dzīvo pamestā kaimiņu mājā, jo pašai savas dzīvojamās mājas nav. Allas kopējie ģimenes ienākumi ir 42 Ls mēnesī no bērnu pabalsta. Alla ir ļoti jauka un izpalīdzīga māte. Viņa spētu strādāt taču nevar atstāt meitiņas vienas mājas bez uzraudzības. Alla ļoti vēlas turpināt tālāk mācīties, taču arī tas nav iespējams. Ir ļoti grūti kad meitiņām bieži vien nav pat ko iedot paēst, sieviete jūtas diezgan bezspēcīga. Sirsnīgi lūdzam Jūs palīdzēt!


Video: http://www.youtube.com/watch?v=EvOnmqlfubI&feature=player_embedded
Vairāk par krīzes skartajām ģimenēm: http://www.eurika.lv/pabarotb/ziedotajiem.html


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.