Daugavpils teātris ielūdz apmeklēt, Dailes teātra viesizrādi “Ne tāds kā visi citi”

07.10.2010.

Daugavpils teātris ielūdz apmeklēt, Dailes teātra viesizrādi “Ne tāds kā visi citi”, 2010.gada 7.oktobrī, plkst. 18.30, līdzi ņemot vienīgi labu un pozitīvu  noskaņojumu!


Aleksejs Slapovskis
„NE TĀDS KĀ VISI CITI”
Komitraģēdija 1 daļā
Pirmizrāde: 2008.gada 31.oktobris


Viņam ir skaidrs, kādu viņš iedomājas savu nākamo sievu. Pirms divpadsmit gadiem viņš jau ir nolēmis precēties. Viņš savu vārdu turēs. Bet tādas lietas nedrīkst sasteigt. Nupat viņš ir ticis tik tālu, ka sācis lasīt iepazīšanās sludinājumus. Viņš nav vienkāršs cilvēks. Un arī sievieti viņš meklē atbilstošu – neikdienišķu, īpašu, ar sarežģītu dvēseli. Viņš vēlas apprecēt pašu izcilāko sievieti – ja ne šajā valstī, tad vismaz pilsētā. Jo viņš pats ir unikāls vīrietis. Viņš nav tāds kā visi citi. Viņš nebaidās atzīties, ka ir necils, ar materiālām problēmām, bez automašīnas un bez humora izjūtas. Tāpēc nevar rakstīt pirmajai, kas trāpās. Ir jāmeklē.


Krievu rakstnieks, dramaturgs un scenārists Aleksejs Slapovskis (1957) ir daudzu teātra prēmiju laureāts. Viņš ir īstens vieglā žanra speciālists, tādēļ viņa darbi skatītājiem sola labu humoru, bagātīgu izdomu un gudru izklaidi. Šo rokraksta īpašību dēļ tieši Aleksejs Slapovskis tika izvēlēts par scenāristu režisora Timura Bekmambetova filmai „Likteņa ironija 2” (2007) – Eldara Rjazanova populārās komēdijas „Likteņa ironija jeb Vieglu garu!” turpinājumam.


Lomās: Andris Bērziņš (Vīrietis), Esmeralda Ermale vai Ligita Skujiņa (Sieviete), Akvelīna Līvmane vai Esmeralda Ermale (Sievietes draudzene), Lidija Pupure vai Ilze Vazdika (Māte)


Režisore – Anita Sproģe
Scenogrāfs – Gints Sippo
Kostīmu māksliniece – Kristīne Abika
Mūzikas konsultants – Orests Silabriedis
Gaismu māksliniece – Rita Vaļikova


Biļešu iepriekšpārdošana teātra kasē (65426520),
vai SIA „Biļešu paradīzes” t.c. kasēs

Pēdējās izmaiņas: 07.10.2010.