Piesakies ZZ Stipendiju konkursam!

21.09.2010.

Sākusies pieteikšanās Zelta Zivtiņas stipendiju konkursam ZZ Stipendijas 2010, kas šogad norisināsies šova Latvijas Zelta Talanti 2010 ietvaros. Ar ZZ Stipendiju palīdzību tiek apzināti, izcelti un finansiāli atbalstīti Latvijas talantīgākie, radošākie un sociāli aktīvākie jaunieši, piešķirot viņiem stipendijas sava talanta attīstībai 1000Ls apmērā. Pieteikšanās konkursam norisināsies līdz šī gada 30. septembrim konkursa mājas lapā www.zeltatalanti.lv


Šogad ZZ Stipendijas tiek piešķirtas foto, video, sporta, mūzikas un dizaina-mākslas nominācijās, kurās jauniešu pieteikumus vērtēs konkursa organizatoru pārstāvji no Zelta Zivtiņas, LNT, biedrības Avantis un sabiedrībā pazīstami un profesionāli attiecīgās nozares pārstāvji. Arī tie jaunieši, kas piedalīsies Latvijas Zelta Talantu šovā un kāps uz skatuves, lai nodemonstrētu savu talantu, varēs pretendēt uz stipendiju.


Īpašs uzdevums šogad izvirzīts kategorijā Dizains un Māksla, kur Zelta Zivtiņa sadarbībā ar portālu Ziedot.lv ierosinājuši izveidot atraktīvas un funkcionāli praktiskas ziedojumu kastītes dizainu. Konkursantus šajā nominācijā vērtēs modes māksliniece Natālija Jansone, interjera dizainere Anna Butele, ZZ stila guru Jana, māksliniece Katrīna Neiburga un profesors Ojārs Pētersons.


„Šoreiz, tiem, kas piedalās ZZ Stipendiju konkursā kategorijā Dizains un Māksla, ir svarīgi savienot ziedojumu kastītes funkcionalitāti ar oriģinalitāti, lai cilvēks, kas tādai ziedojumu kastītei iet garām, noteikti gribētu arī noziedot kaut vai dažus santīmus kādam labam mērķim,” teica ZZ seriāla varone un ZZ Stipendiju žūrijas locekle Jana.


Mūzikas jomu žūrijā pārstāvēs diriģents Māris Sirmais, Dj un mūzikas apskatnieks Toms Grēviņš, mūziķi Goran Gora un Māra Upmane-Holšteina, komponists Zigmārs Liepiņš.


Sporta nominācijā dalībniekus vērtēs skeletonisti Tomass Dukurs un Martins Dukurs, sporta komentētāji un žurnālisti Anatolijs Kreipāns un Armands Puče, basketboliste Ieva Tāre.


Foto nominācijā žūrijas pārstāvji būs fotogrāfi Nils Vilnis, Kristaps Kalns, Gatis Rozenfelds, Valts Kleins, Renārs Koris, savukārt video nominācijā – kinorežisori Aigars Grauba, Dzintars Dreibergs un Jānis Putniņš, kinokritiķe Dita Rietuma, filmu mākslinieks Jurģis Krāsons.


ZZ Stipendiju konkursu organizē Zelta Zivtiņa, LNT un jauniešu organizācija Avantis. Uzvarētāju apbalvošanas ceremonija notiks 6.novembrī LNT šova Latvijas Zelta Talanti 2010 tiešraidē.


Skaties LNT šovu Latvijas Zelta Talanti 2010 jau no 11.septembra katru sestdienu plkst. 20:35!


Kas ir ZZ Stipendijas


Katrs zinām spējīgus un talantīgus jauniešus, kuri ar sirdi un dvēseli nododas visam, ko dara, sevišķi sportā, mūzikā un mākslā. Labi, ja ir visi nepieciešamie resursi, lai savu talantu koptu un attīstītu. Nereti tomēr sastopam situāciju, kad jaunietis spiests kavēties savā ceļā uz sapņiem un mērķi tikai finansiālo līdzekļu trūkuma dēļ. Grūti pat iedomāties, cik talantīgu sportistu, mākslinieku, fotogrāfu, režisoru vai mūziķu šī iemesla dēļ neesam atklājuši.


Projekts ZZ Stipendijas ik gadu visā Latvijā meklē talantīgākos, radošākos, sociāli aktīvākos jauniešus, lai izceltu tos un palīdzētu ar finansiālu atbalstu. Jaunietim šāds atbalsts ļauj noticēt sev, dod plašākas iespējas turpināt trenēties, mācīties vai praktizēties.


Šogad ZZ Stipendijas tiek piešķirtas foto, video, sporta, mūzikas un dizaina-mākslas nominācijās.


Jauniešu pieteikumus vērtēs sabiedrībā pazīstami un profesionāli katras nominācijas jomas pārstāvji. ZZ Stipendiātu apbalvošanas ceremoniju ar priekšnesumiem, jautrību un pozitīvām emocijām varēs vērot televīzijas kanālā LNT 6.novembrī raidījuma Latvijas Zelta talanti 2010 ietvaros.
 
ZZ Stipendiju konkursu organizē Zelta Zivtiņa sadarbībā ar jauniešu organizāciju Avantis un LNT.


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.