Ādažu čipsi Uzturmācības klase atklāj ceturto sezonu

21.09.2010.

Zīmols Ādažu čipsi atklājis Uzturmācības klases ceturto sezonu. Kopš Uzturmācības klases atvēršanas to apmeklējuši gandrīz 3000 interesentu no Latvijas un ārvalstīm, la iepazītos ar pilnu ražošanas ciklu un sabalansēta uztura nozīmi.


Kristīne Mālniece, AS Latfood mārketinga direktore: „Šī ir jau ceturtā Uzturmācības klases sezona. Esam gandarīti, ka šī uzņēmuma iniciatīva tiek augstu novērtēta uzņēmuma apmeklētāju vidū. Uzturmācības klases apmeklētāji ir visdažādākie – gan skolēni, gan NVO pārstāvji, gan arī darba kolektīvi un citi interesenti. Taču galvenie Uzturmācības klases apmeklētāji joprojām ir skolēni. Kā atzinuši vairāku skolu pasniedzēji, Uzturmācības klase ir lielisks veids, kā papildināt skolēnu zināšanas paralēli mācību stundām skolā, jo tajā jaunieši ir atvērti un zinātkāri, tādejādi viegli apgūst informāciju, kas noderēs gan ikdienā, gan mācību procesā.”


“Es priecājos par katru ierosmi, kas veicina jauniešu zināšanas par sabalansētu uzturu, jo aizliegumi, ierobežojumi vai biedēšana neko nedos. Īpaši apsveicama ir Latfood iniciatīva, jo Uzturmācības klasē informācija tiek pasniegta atraktīvā veidā, kas liek domāt un izvērtēt pašiem, kā veidot sabalansētu uzturu, atgādinot, ka čipsi ir tikai uzkoda un tā nevar aizstāt īstu ēdienreizi,” saka Daiga Šantare, Rīgas Stradiņa universitātes Uztura laboratorija ārste dietoloģe.


Ādažu čipsi ražotnes apmeklējuma laikā interesenti tiek aicināti iepazīties ne tikai ar pilnu ražošanas ciklu – kā vietējie kartupeļi top par iecienītajiem Ādažu čipsiem, bet arī ar Uzturmācības klases programmu, kas izstrādāta sadarbībā ar uztura speciālistiem un ļauj atraktīvā veidā apgūt sabalansēta uztura nozīmi ikdienā.


Uzturmācības klases un Ādažu čipsi ražotnes apmeklējumi notiek otrdien, trešdien un piektdien no plkst.10:00 – 16:00 pēc iepriekšēja pieraksta.


Interesenti tiek aicināti pieteikumus sūtīt uz e-pasta adresi: cipsi@cipsi.lv vai aizpildīt pieteikuma anketu www.cipsi.lv .


Vairāk informācijas par Ādažu čipsiem www.cipsi.lv vai www.twitter.com/Adazu_cipsi un draugiem.lv domubiedru grupā www.draugiem.lv/Adazu_cipsi


Papildinformācija:
Maija Dulle – Sūniņa, Mob. 2 77 91 708


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.