Projekta „Pabarosim bērnus” brīvprātīgie apmeklē trūcīgās Preiļu novada ģimenes

16.09.2010.

Preiļu novada trūcīgās ģimenes jau vairakkārt ir apmeklējuši biedrības „Eurika” pārstāvji Oskars un Matīss Barkovski, katrā viesošanās reizē sarūpējot pārtikas pakas, kā arī apģērbu bērniem. 16. septembrī kā brīvprātīgie palīgi ģimeņu apmeklēšanā piedalījās AS „G4S Latvia” pārstāves Ilze Ruģēna un Rita Savicka, kuru pārstāvētā uzņēmuma darbinieki bija ziedojuši naudu, atsaucoties biedrības aicinājumam palīdzēt trūkumā nonākušajām ģimenēm ar bērniem. Par saziedotajiem līdzekļiem uzņēmuma darbinieces bija iegādājušās dažādus putraimus, pārslas, arī kartupeļus un saldumus bērniem, kurus Sociālā dienesta darbinieku R.Vigules un A.Čodara pavadībā nogādāja personīgi ģimenēm viņu dzīves vietās ne tikai Preiļu pilsētā, bet arī novada pagastos.


Kā atzina I.Ruģēna un R.Savicka, viņu uzņēmuma darbinieki ar lielu prieku piedalījās šajā projektā un personīgi vēlējās nogādāt preces, lai uzklausītu šo ģimeņu stāstus un būtu droši, ka ziedotie līdzekļi ir iztērēti lietderīgiem mērķiem.


Biedrība daudziem uzņēmumiem, privātpersonām un pašvaldībām vasarā izsūtījusi aicinājumu atbalstīt trūkumā nonākušās ģimenes, ziedojot gan drēbes, gan pārtiku vai līdzekļus pārtikas iegādei, jo Latvijā ir daudz ģimeņu, kurām ar pašvaldības sociālo palīdzību bieži vien ir par maz. Vairāk informācijas par biedrības aktivitātēm mājas lapā www.eurika.lv.


Preiļu novada Sociālā dienesta
vadītājas vietniece
Anita Gāga
 Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.