Latvijas Krājbanka aicina pieteikties Kredītu Fonda līdzekļiem

20.09.2010.

Latvijas Krājbanka ir parakstījusi sadarbības līgumu ar valsts akciju sabiedrību „Lauku attīstības fonds” par Kredītu fonda līdzekļu izmantošanu. Latvijas Krājbanka aicina klientus pieteikties Kredītu Fonda līdzekļiem lauksaimniecības, lauku un zivsaimniecības attīstības investīciju projektu īstenošanai.


Lai saņemtu aizdevumu, pretendentam jāiesniedz Krājbankā Lauku atbalsta dienesta lēmums par projekta iesnieguma atbilstību administratīvajiem vērtēšanas kritērijiem un publiskā finansējuma saņemšanas nosacījumiem un finansējamais projekts.


Uz finansējumu var pretendēt klienti, kas vēlas īstenot kādu no zemāk minētajiem pasākumiem:
– atbalsts uzņēmumu radīšanai un attīstībai;
– lauku saimniecību modernizācija;
– lauksaimniecības produktu pievienotās vērtības radīšana;
– tūrisma aktivitāšu veicināšana;
– investīcijas akvakultūras uzņēmumos;
– zvejas un akvakultūras produktu apstrāde.


Aizdevumu ar fiksētu un garantēti zemu procentu likmi iespējams saņemt latos vai eiro ar atmaksas termiņu līdz 15 gadiem.Latvijas Krājbankas Kredītu pārvaldes vadītājs Mārtiņš Grakauskis: „Šī ir ļoti laba iespēja īstenot perspektīvus projektus, kas līdz šim nav atraduši finansējumu. Šobrīd kļūst pieejami tiešām lēti kredītresursi. Lauksaimniekiem tā ir izdevība modernizēt savas saimniecības, attīstīt jaunus projektus un realizēt būvniecības ieceres.”


Dokumenti jāiesniedz tuvākajā Latvijas Krājbankas klientu apkalpošanas centrā.


Latvijas Krājbanka ir universāla tīkla komercbanka, kas sniedz pilna spektra pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām, rezidentiem un nerezidentiem. Bankai ir plašākais klientu apkalpošanas centru tīkls valstī, kas ļauj ērti un ātri apkalpot klientus visās Latvijas pilsētās un novados. Krājbankai ir 111 klientu apkalpošanas centri, no kuriem 31 ir minibanka un šajā ziņā Krājbanka ieņem pirmo vietu Latvijas komercbanku vidū.


Latvijas Krājbanka – Tava tuvākā banka!Latvijas Krājbanka
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Kristīne Ozolniece

Pēdējās izmaiņas: 20.09.2010.