Mobipaka.lv iesūtīto mobilo telefonu skaits sasniedzis 20 000

17.09.2010.

Tikai pēc nepilnu trīs mēnešu darbības mobilo telefonu uzpirkšanas uzņēmums Mobipaka.lv ir saņēmis 20 000. telefonu, kas apliecina jaunās sistēmas uzticamību, vienkāršību un popularitāti Latvijas iedzīvotāju vidū. Klientu atsaucība arvien turpina pieaugt, par ko liecina nemitīgais pieprasījums pēc speciālajām aploksnēm, ar kuru palīdzību lietotie telefoni tiek nosūtīti uzpirkšanai.


Mobipaka.lv pēdējā mēnesī vidēji dienā saņem ap 400 lietotu telefonu sūtījumu, kas ir ļoti augsts rādītājs, ja salīdzina ar ievietoto sludinājumu skaitu tādās tradicionālās mobilo telefonu tirdzniecības vietās kā, piemēram, sludinājumu serviss ss.lv. Darbinieku novērojumi liecina, ka lielākoties tiek sūtīti veseli, taču novecojuši telefoni – biežāk ar vizuāliem, nevis tehniskiem defektiem. Pēdējā laikā vairāk tiek saņemts jaunāku telefonu modeļu sūtījumu, kā arī telefoni ar aksesuāriem, piemēram, lādētājiem un austiņām, par ko klients saņem papildus samaksu.


Būtiski ir tas, ka telefonus reti sūta pa vienam – vienā pakā vidēji tiek ievietoti trīs līdz četri mobilie telefoni. Vidējā summa, ko klients saņem par lietotu telefonu ir 12 Ls, kas atbilst lietotu mobilo telefonu tirgus vidējām cenām. Atšķirībā no ierastajām pārdošanas metodēm, ar Mobipaka.lv klients naudu saņem uzreiz, turklāt pats pakalpojums ir krietni ērtāks.


„Galvenais faktors, kāpēc Mobipaka.lv projekts ir guvis tik lielu atsaucību Latvijā, ir uzpirkšanas procesa ērtums – klientam ir jāveic tikai dažas vienkāršas darbības un viņš īsā laikā saņem naudu par savu telefonu,” stāsta Mobipaka.lv vadītājs Edgars Bilinskis. „Nav nepieciešams izvietot sludinājumus un meklēt pircēju, jo ar Mobipaka.lv telefonus iespējams pārdot jebkurā brīdī un bez papildu izmaksām – mēs sedzam gan sūtījuma apdrošināšanas, gan pasta izdevumus.”


Mobipaka.lv pakalpojums nodrošina arī uzpirkšanas procesa caurspīdīgumu un korektumu – visu iesūtīto aplokšņu atvēršanas process tiek filmēts. Telefonu defektus nosaka sertificēti meistari, un vērtības noteikšanas process ir iespējami objektīvs. Tādējādi ir iespējams par labām cenām pārdot arī bojātus jauno modeļu telefonus.


No iesūtītajiem telefonu tūkstošiem visvairāk pārstāvēti tādi zīmoli kā Nokia, Samsung un LG. Arvien vairāk klienti uzpirkšanai iesūta Apple iPhone telefonus, kurus ir iespējams pārdot par ļoti labu cenu, ja telefona aparāts ir labā tehniskā stāvoklī.


Uzpirktos telefonus, atkarībā no to tehniskā un vizuālā stāvokļa, pārdod tālāk vai nu Latvijas tirgū, vai arī uz jaunattīstības valstīm, kur lietoti telefoni ir ļoti pieprasīti. Telefonus, kas ir sliktā stāvoklī vai ar nopietniem defektiem, pārdod rezerves daļās, savukārt pilnībā bojātus mobilos telefonus nodod Latvijas Zaļajam punktam videi draudzīgai pārstrādei.


Mobilo telefonu uzpirkšana notiek ar pasta starpniecību – klients pasūta speciālo aploksni, ievieto tajā savu lietoto mobilo telefonu un nosūta to Mobipaka.lv. Vienas darba dienas laikā pēc sūtījuma saņemšanas nauda par pārdoto mobilo telefonu tiek ieskaitīta klienta kontā. Speciālo aploksni iespējams pasūtīt, zvanot uz bezmaksas tālruni 80005530, aizpildot pieteikuma formu internetā www.mobipaka.lv vai paņemt jebkurā no 582 „Latvijas Pasts” nodaļām visā Latvijā.


Par Mobipaka.lv


Mobipaka.lv ir jauna tipa uzņēmums, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu mobilo telefonu uzpirkšanu, piedāvājot ikvienam Latvijas iedzīvotājam vienlīdzīgas mobilo telefonu pārdošanas iespējas. Mobipaka.lv piedāvā ērtāko un izdevīgāko veidu Latvijā, kā pārdot lietotu mobilo telefonu vai nodot to otrreizējai pārstrādei. Uzņēmums ir izveidojis efektīvu sistēmu, lai piedāvātu klientiem izdevīgākās mobilo telefonu pārdošanas iespējas.


Papildu informācija:


Uldis Vilciņš,
Mārketinga direktors
Tel.: +371 66660976
E-pasts:
uldis.vilcins@mobipaka.lv
www.mobipaka.lv
www.zeltapaka.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.