24. septembrī seminārs ES attīstības sadarbības politika – finansējuma iespējas Latvijas uzņēmējiem

24.09.2010.

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS), Eiropas Komisijas Pārstāvniecību (EKP) Latvijā, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) aicina uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus piedalīties seminārā „ES attīstības sadarbības politika – finansējuma iespējas Latvijas pašvaldībām un uzņēmējiem”, kas norisināsies 24. septembrī Rīgā, LR Ārlietu ministrijas preses konferenču zālē no plkst. 12:00 – 17:00.


Eiropas Savienība attīstības sadarbības politikas mērķu īstenošanai katru gadu atvēl aizvien lielākus līdzekļus. ES dalībvalstu uzņēmēji, pašvaldības un NVO ir tie partneri, kuri ES palīdz realizēt izvirzītos politikas mērķus attīstības valstīs. Latvijā tas ir salīdzinoši jauns politikas virziens, tādēļ semināra galvenais mērķis ir panākt aktīvāku Latvijas uzņēmēju un pašvaldību iesaisti attīstības sadarbības politikā, izmantojot EK atbalsta programmas.


Semināru atklās EK attīstības komisārs Andris Piebalgs. EK aģentūras EuropeAid eksperti informēs par ES attīstības sadarbības politiku un finansējuma programmām. Divos atsevišķos informatīvajos paneļos pašvaldību pārstāvji un uzņēmēji uzzinās par iespējām iesniegt projektus EK finansējuma programmās, programmu nosacījumiem, termiņiem u.c. svarīgu praktisku informāciju. Tāpat plānots, ka pašvaldību un uzņēmēju pārstāvji dalīsies īstenoto projektu veiksmes stāstos.


Seminārā aicināti piedalīties Latvijas pašvaldību pārstāvji un uzņēmēji, kuri ieinteresēti ES attīstības sadarbības finansējuma iespēju izmantošanā.


Semināru finansiāli atbalsta Eiropas Komisijas Pārstāvniecība Latvijā.
Pieteikšanās semināram līdz 10.septembrim, aizpildot klāt pievienoto veidlapu un nosūtot to pa e-pastu
zane.duze@lps.lv,  tālr. 67508536         
Semināra darba kārtību var atrast: 
http://www.lobijs.lv/index.php?id=2010


 

Pēdējās izmaiņas: 24.09.2010.