Visās sezonās bērniem un pieaugušajiem ir iespēja piedalīties skolas brīvdienu nometnēs „REĀLS PIEDZĪVOJUMS”

08.09.2010.

Sekmīgi noslēdzās vasaras nometnes, un skolas gaiteņos bērni varēja dalīties ar draugiem un klases biedriem par vasaras grandiozajiem iespaidiem. Skolotāji ar interesi lasīja sacerējumus par spilgtākajām vasaras atmiņām, kur zināma daļa bērnu atspoguļoja savu dalību nometnē „Reāls piedzīvojums”. Uzzinot informāciju par šo aizraujošo un interesanto nometni bērni, kuri vēl nav piedalījušies nometnē, apņēmības un degsmes pilni, bija gatavi doties tādā pašā piedzīvojumā, ko izjutuši klasesbiedri. Šai nometnei vasaras beigas ir nometnes pāriešana rudens/ziemas aktīvajā fāzē, tātad- Nometnes turpinās!!!


Nometnes programmās apgūst: izdzīvošanas pamatprincipus, nestandarta uguns ieguves veidus, ugunskura izveide. Nometnē notiks komandu sacensības, jaunieši piedalīsies šaušanas nodarbībās, taktiskā plānošanā, apslēptās mantas meklēšanā, tiks apgūti pamatstājas un brašuma pamatprincipi, gardas dabīgas tējas gatavošana, tusiņš pie ugunskura, Indiāņu dejas apkārt ugunskuram, Painbola kauja mūsdienīgā un reālā peintbola trasē, ūdens kaujas, cīņas uz baļķa, iešana pa virvēm, mezglu siešana, šķēpa mešana, šaušana ar loku, orientēšanās apvidū, šķēršļu joslas pārvarēšana, pašaizsardzības elementi, atjautības uzdevumi u.c. patīkamas pārsteidzošas aktivitātes.


Bērniem un jauniešiem tiks rādīts piemērs, ka jau šajā vecumā viņi ir spējīgi daudz ko izdarīt, pastāvēt par sevi, ar dažādām problēmām tikt patstāvīgi galā. Tiks dota iespēja izprast savstarpējo cieņu, uzlabot komunicēšanās prasmi,  apgūt daudzas un dažādas jaunas zināšanas, prasmes, kas noder atpūtā pie dabas, pārgājienos un citām dzīves situācijām. Bērniem tā būs iespēja atpūsties no savas ikdienas dzīves, no mācībām un kļūt patstāvīgākiem. Būs iespēja apliecināt sev un citiem drosmi- radošos, sevi izaicinošos pārbaudījumos, iegūstot jaunus draugus un labi pavadot laiku.


Kāpēc izvēlēties tieši šo nometni? Kas varētu būt tas atšķirīgais?Nometnes dalībnieki dalās divās vecumu vecumā grupās no 8-12 un 12-18 gadiem.


5 dienu nometne (85 Ls): 25.10.-29.10. 1 dienas nometne (15 Ls):  kolektīviem, klasēm, kursabiedriem.
3 dienu nometne
(49 Ls): 25.-27.10.; 27. -29.12; 03.01.-05.01.2011.
2 dienu Brīvdienu nometne (34 Ls): 25. -26.09.; 16.-17.10.; 27.-28.11.; 22.-23.01.11.; 12.-13.02.11; 19.-20.03.11.; 16.-17.04.11.; 14.-15.05.11.Lai jums sekmes mācībās un jaukiem piedzīvojumiem pilnas brīvdienas!!!;) Tiksimies nometnēs un pasākumos.

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.

1-7 dienu Reāls piedzīvojums pieaugušajiem: firmām, kolektīviem, kursa biedriem, draugiem, dzimšanas dienu pasākumiem.

1. REĀSLS PIEDZĪVOJUMS nometne ir neatkārtojams piedzīvo jumumu komplekts, kurā iekļautas pašas


aizraujošākas, interesantākās un  trakulīgākās nodarbes, kas ir saistošas vecumposmā no  8-18 gadiem. Un  specifiskā, aizraujošu piedzīvojumu programma, īpašā nometnes leģenda, kas vijās cauri visai nometnei, ir kā saldais ēdiens katram piedzīvojumu “gardēdim”. Nometnē jaunieši iegūst daudz vērtīgas prasmes,  jaunas zināšanas un iemaņas, un atklājot sevī jaunas personas īpašības un spējas.


2. Bērnu drošība ir nometnes prioritāte; Sertificēti, pieredzējuši, profesionāli vadītāji un instruktori .


3. Garlaicība un dīkstāve nometnēs ir sveša: atšķirībā no vairuma citu nometņu, kuras organizē tikai daļu


nometnes laika, pārējā laikā ļaujot bērniem nodarboties savā nodabā, mūsu nometnēs ir organizēta sulīga dienas programma, kas praktiski aizpilda visu dienu un, kas neļauj bērniem garlaikoties. Tie bērni, kas piedalījušies- apstiprinās.


4. Nav nepieciešama iepriekšēja apmācība un īpaša sagatavošanās


5. Visas mūsu nometnes ir saņēmušas Sabiedrības veselības aģentūras un VUGD atzinumus, kā arī ir saskaņotas


ar vietējo pašvaldību, kas apstiprina, ka nometnes atbilst stingrajai nometņu organizēšanas kārtībai, un, kas liecina  par tās kvalitāti.


6. 10 bērni nometnē nodrošina bezmaksas vienu vietu nometnē sociāli maznodrošināto ģimeņu bērniem vai bāreņiem.