ERGO pirmais Latvijā klientiem bez maksas nodrošinās ārvalstu ekspertu konsultācijas ārstēšanai

26.08.2010.

Sākot ar šī gada augustu, apdrošināšanas sabiedrība „ERGO Latvija dzīvība” AAS saviem klientiem smagu saslimšanu gadījumā piedāvā saņemt atzītu Eiropas ārstu – ekspertu neatkarīgu slēdzienu par savu veselības stāvokli un rekomendācijas ārstēšanai.


ERGO ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas saviem klientiem nodrošina šāda veida pakalpojumu – VIPmed Service almeda. Pakalpojums pieejams ERGO veselības apdrošināšanas programmas Fortuna īpašniekiem, kuri iegādājušies polises pēc šī gada 1.augusta.


ERGO klientiem neatkarīgu slēdzienu par uzstādīto diagnozi un rekomendācijas ārstēšanai nodrošinās ārsti, kuri iekļauti īpašā starptautiskā Eiropas medicīnas ekspertu tīklā: 3 – 5 labākie eksperti no konkrētas medicīnas jomas.


Kritisku saslimšanu gadījumā ERGO nodrošinās Eiropas ārstu slēdzienu
Eiropas ārstu-ekspertu neatkarīgu slēdzienu un ieteikumus ārstēšanai ERGO veselības apdrošināšanas programmas Fortuna īpašnieki varēs saņemt šādu slimību gadījumos: HIV, Alcheimera slimība, astma/HOPS, ateroskleroze, smadzeņu audzēji, audzēji (krūts vēzis, prostatas vēzis, slimības metastāžu formas u.c.), iedzimtas deformācijas, koronārā sirds slimība, cukura diabēta komplikācijas, leikēmija, multiplā skleroze, lielo orgānu transplantācija, politraumas, Parkinsona slimība, paralīze, plaši apdegumi (termiski un ķīmiski), skriemeļu diska trūce (protrūzija), insults.


Gints Konrads, ERGO veselības apdrošināšanas departamenta direktors Baltijā: „VIPmed Service almeda esam ieviesuši kā papildus, starptautiskai praksei atbilstošu pakalpojumu ar pievienoto vērtību, lai ERGO klienti pēc iespējas ātrāk varētu gūt pārliecību par uzstādīto diagnozi gadījumos, kad atklāta smaga slimība. Pakalpojuma būtība ir iespēja papildus Latvijā uzstādītajai slimības diagnozei saņemt vēl vienu neatkarīgu Eiropas TOP ārstu – ekspertu slēdzienu un rekomendācijas ārstēšanai. Smagu slimību gadījumā nekļūdīgai diagnozei, laikam un ārstēšanai ir izšķiroša nozīme. ERGO saviem klientiem šādu pakalpojumu nodrošinās bez maksas.


Protams, Latvijā ir daudz izcilu speciālistu, taču atsevišķu smagu un retu slimību gadījumos pacienti par saviem personīgajiem vai valsts līdzekļiem nereti dodas uz ārvalstīm, lai konsultētos par uzstādīto diagnozi, kā arī par atbilstošākajām ārstēšanās iespējām. ERGO tādējādi saviem klientiem ļauj ietaupītlaiku un finanšu resursus. ”


VIPmed Service almeda pakalpojumu apdrošinātā persona var saņemt, ja saslimšana diagnosticēta ERGO veselības apdrošināšanas polises darbības laikā. Pēc visu nepieciešamo dokumentu saņemšanas eksperti sniedz rakstisku slēdzienu par apdrošinātās personas veselības stāvokli, diagnozi un ārstēšanās rekomendācijas.


Kopumā pērn „ERGO Latvija dzīvība” AAS veselības apdrošināšanu izmantoja vairāk nekā 80 000 Latvijas iedzīvotāji. Šobrīd ERGO veselības apdrošināšana pieejama tikai juridiskām personām.


Par VIPmedService almeda
ERGO veselības apdrošināšanas pakalpojums VIPmed Service almeda tiek nodrošināts sadarbībā ar pasaulē pazīstamo Vācijas veselības aprūpes servisa uzņēmumu „almeda” GmbH, kas pieder Eiropas lielākajai privātpersonu veselības apdrošināšanas sabiedrībai Deutsche Krankenversicherung (DKV). „almeda” GmbH ir pārstāvēts 9 valstīs, un kopumā apkalpo vairāk nekā 23 miljonus klientu.
ERGO Pakalpojuma mērķis ir smagu saslimšanu gadījumā klientam nekavējoties sniegt iespēju saņemt kvalificētu Eiropas ārstu – ekspertu neatkarīgu slēdzienu un rekomendācijas par uzstādīto diagnozi. VIPmed Service almeda pakalpojuma ārsta slēdzienu kvalitāti nodrošina starptautiski kvalificētu ārstu – nozares labāko speciālistu tīkls, kas ietver vairāk kā 70 ārstus 14 dažādās medicīnas nozarēs.
Starptautiskajā medicīnas ekspertu tīklā ir ietverti tikai 3 – 5 savas jomas labākie eksperti pēc ļoti stingriem profesionalitātes un reputācijas kritērijiem.


Par ERGO apdrošināšanas grupu
ERGO Latvija” AAS un „ERGO Latvija Dzīvība” AAS pārstāv starptautisko apdrošināšanas sabiedrību ERGO, kas apvieno 135 apdrošināšanas sabiedrības 31 pasaules valstī.
ERGO ir vienīgā apdrošinātāju grupa Baltijā, kas darbojas dzīvības, nedzīvības, pensiju un veselības apdrošināšanas segmentos Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. ERGO ir trešā lielākā šāda veida apdrošināšanas grupa Baltijas reģionā kopumā apkalpojot vairāk nekā 400 000 klientus.
ERGO apdrošinātāju grupa Baltijā pārstāv starptautisko apdrošināšanas grupu ERGO International AG, kas apvieno 135 apdrošināšanas sabiedrības 30 pasaules valstīs un apkalpo vairāk kā 40 miljonus klientu. ERGO International AG apdrošināšanas grupas mītne ir Diseldorfā, Vācijā un tās lielākais akcionārs ir starptautiskā pārapdrošināšanas sabiedrība „Munich Re”, kas ir viena no pasaulē vadošajām pārapdrošināšanas un risku apdrošināšanas sabiedrībām.


Sīkākai informācijai:
Inese Kronberga
ERGO Latvija AAS
Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas speciāliste
Tālr.: 29215409; 67081941
Inese.Kronberga@ergo.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.