`Ādažu čipsu` akcijā `Nauda pakā` laimēti 3 385 lati un 9 500 čipsu pakas

25.08.2010.

“Ādažu čipsi” apkopotā informācija liecina, ka akcijas „Nauda pakā” ietvaros kopā laimēti 3385 lati un izņemtas 9 500 EGO čipsu paciņas, ko varēja saņemt, samainot pret laimīgo kuponu.
Saskaņā ar akcijas “Nauda pakā!” noteikumiem, pērkot jebkuru “Ādaži čipsi” akcijas produktu, ikvienam bija iespēja sakrāt akcijas kuponu pusītes ar vienādu naudas nominālvērtību 5Ls, 10Ls vai 20Ls vērtībā un apmainīt tos Latvijas pasta nodaļās pret īstām naudas zīmēm.


„Kopumā atzinīgi vērtējam iedzīvotāju atsaucību dalībai akcijā „Nauda pakā!”. Akcijas plānotais balvu fonds apgūts par 95% un tas liecina, ka pircēji izvēloties produktus, vadās arī pēc racionāliem apsvērumiem un produkta pievienotās vērtības. Savukārt akcijas popularitāte liecina, ka „Ādažu čipsi” Latvijā nemainīgi saglabā līdera pozīcijas un pircēji arvien biežāk priekšroku dod tieši vietējās izcelsmes produktiem,” norāda Valdis Blūms, AS Latfood valdes priekšsēdētājs.


Akcija “Nauda pakā!” norisinājās no 2. aprīļa līdz 2. augustam.


AS “Latfood” ir lielākais kartupeļu čipsu un sāļo uzkodu ražotājs Latvijā – stabils tirgus līderis ar vairāk kā 40% lielu tirgus daļu. Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz Baltijas valstīm, Krieviju, Lielbritāniju, Gruziju, Kazahstānu un Azerbaidžānu.


AS “Latfood” ražotie kartupeļu čipsi tiek ražoti tikai no Latvijā speciāli audzētiem kartupeļiem, ko nodrošina apmēram 20 Latvijas zemnieku saimniecības, ar kurām AS “Latfood” sadarbojas jau vairāk nekā 10 gadus.


Vairāk informācijas par uzņēmumu: www.cipsi.lv un draugiem.lv domubiedru grupā www.draugiem.lv/Adazu_cipsi vai Twiter.com kanālā www.twitter.com/Adazu_cipsi 


Papildinformācija:
Maija Dulle – Sūniņa, Mob. 2 77 91 708


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.