Noskaidrotas `TIO VOLEJS` labākās komandas

20.08.2010.

20.08.2010 noslēgušās „TIO volejs” finālsacensības. Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar AS „Rīgas Piena kombināts”, ar Rīgas Domes, Gulbenes un Kuldīgas pašvaldību, un Rīgas brīvostas atbalstu, jau piekto gadu vasaras periodā bērniem un jauniešiem organizēja vasaras volejbola spēles ‘’TIO volejs’’.


Ar finālspēlēm Daugavas stadionā ir noslēgušās vasaras spēles „TIO volejs”. Šogad tiesības piedalīties finālsacensībās izcīnīja 106 komandas, taču par medaļām sacentās 101 komanda zēniem un meitenēm sešās vecuma grupās.


„TIO volejs” atklāšanas ceremonijā piedalījās Rīgas Domes Izglītības un kultūras sporta komitejas vadītāja Eiženija Aldermane, LVF prezidents Almers Ludviks, AS „Rīgas piena kombināts” padomes priekšsēdētāja vietnieks Atis Sausnītis, LVF ģenerālsekretārs Egils Cīrulis, Izglītības un Zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktora vietnieks Edgars Severs, LVF Valdes biedre Gundega Drēska, Saeimas Sporta apakškomitejas vadītājs Intars Ābiķis, Latvijas Sporta federāciju priekšsēdētājs Andris Kalniņš un AS „Rīgas piena kombināts” Sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimševica.
Par vasaras spēļu „TIO volejs” esamību atzinīgi izsakās ne tikai bērni un jaunieši, bet arī treneri. Komandas „Aizkraukles bitītes” meitenes šajās sacensībās piedalās pirmo gadu  tāpat kā trīs komandas no Preiļiem- „Fantastiskais 4”, „Mockīši” un „Avokado” , bet ir ļoti apmierinātas gan ar sacensībām, gan balvām: „Piedalāmies pirmo gadu un mums ļoti patīk. Viss ir forši izdomāts. Sākotnēji pieteicāmies, lai uzspēlētu prieka pēc, bet tikām pat līdz finālam. Ja nākamajā gadā būs iespēja, noteikti piedalīsimies atkal,” saka meitenes.


Informācija no:
www.volejbols.lvPirmo reizi „TIO volejs” finālsacensībās piedalījās arī Preiļu BJSS meitenes. Sacensības vienlaicīgi notika uz 10 laukumiem ar ierobežotu laika limitu 10 min. Uztraukums un pieredzes trūkums šādos turnīros lika sevi manīt. Šādos turnīros pirmajās minūtēs zaudētie punkti vairs nav atgūstami, par ko liecina spēļu rezultāti, kad zaudēts ar 1-2 punktu starpību. Bet novēlota pieredze arī ir pieredze.


Kopvērtējumā tika izcīnītas divas piektās vietas un astotā vieta (sk. tabulā), kas ir labs debitantu rādītājs, kaut gan neslēpsim, ka pēc priekšsacīkstēm cerējām uz augstākām vietām.


Paldies Preiļu novada domei par sagādāto transportu, vecākiem par morālo un materiālo atbalstu, trenerei Zojai Jakimovai par pacietību un gudro padomu, kā arī visiem citiem, kas atbalstīja mūsu meitenes.


Aldis Upenieks


 


Vietu sadalījums
MEITENES


B grupa (1993./94.)
1. Skolniecītes, Zvejniekciems, trenere Dz.Dulpiņa; 2. Šķēres, Kuldīga, tr.R.Zeberliņa; 3. Gulbene 1, Gulbene, tr.Ā.Samsonova…8. Avokado, Preiļi, (S. Ondzule, K. Strode, I. Šņepste, L. Pelše, I. Gribuste), trenere Z. Jakimova.


C1 (1995./96.)
1. Mārupietes, Mārupe, tr.A.Kļaviņš; 2. Ilzīte, Madona, tr. J.Sudārs; 3. Čiepas, Talsi, tr.A.Pekmans…5. Mockīši, Preiļi (B. Pudule, A. Ivanova, K. Upeniece, L. Vilcāne, K. Litavniece), trenere Z. Jakimova.


C2 (1997./98.)
1. Jautrās meitenes, Daugavpils, tr.N.Novikova; 2. Bārnijs, Gulbene/Lizums, tr.L.Samsonova; 3. Kačaki, Skrunda, tr.R.Kronlaka… 5. Fantastiskais 4, Preiļi (R. Kozule, B. Petrova-Kolososva, A. Svetlova, R. Malnača), trenere Z. Jakimova. 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.