Jau rīt atkalredzēšanās ar seriāla „Prāts vai instinkts” varoņiem

18.08.2010.

Jau sākot no rītdienas, 19. augusta, katru ceturtdienas vakaru pulksten 21.55, LTV1 ēterā būs unikāla iespēja redzēt režisores Žaklīnas Cinovskas seriāla „Prāts vai instinkts” pirmās sezonas atkārtojumu.


„Esmu gandarīta, ka seriāla cienītājiem būs iespēja vēlreiz satikt iemīļotās varones – piecas dzīvespriecīgas un azartiskas rīdzinieces, kuru piedzīvojumiem LTV1 varēsim sekot līdzi nākamo 10 nedēļu garumā.


Uzskatu, ka Latvijas kino industrijā šis seriāls ir unikāls ne tikai ar pārstāvēto žanru, bet arī ar filmēšanas vidi – skaistām mūsu metropoles Rīgas ainavām, kuras atzinīgi novērtējuši kolēģi arī no citām valstīm. Tāpat šis ir vienīgais pašmāju seriāls, kuram piesaistīti arī Krievijas aktieri, tādā veidā seriālu padarot interesantu daudz plašākai auditorijai,” gandarījumu pauž Žaklīna Cinovska, seriāla „Prāts vai instinkts” producente un režisore.


Seriāla „Prāts vai instinkts” pirmās sezonas 10 sērijas atgādinās interesantus notikumus   piecu šarmanto rīdzinieču – Zanes, Valērijas, Terēzes, Emīlijas un Laumas – dzīvēs.


Seriāls „Prāts vai instinkts” pirmizrādi piedzīvoja 2006. gada novembrī. Galvenās lomas atveidojušas aktrises Evija Kromule-Skulte (Zane), Santa Didžus (Valērija), Ieva Aleksandrova-Eklone (Terēzes), Milena Gulbe (Emīlija) un Terēze Lasmane (Lauma).


Arī pārējās lomas seriālā atveido sabiedrībā iemīļoti aktieri, tajā skaitā Mārtiņš Vilsons, Artis Robežnieks, Guntis Skrastiņs, Ivars Puga, Rēzija Kalniņa, Zane Jančevska un Normunds Laizāns uc.


Seriāla „Prāts vai instinkts” I sezonas promo-video varat aplūkot šeit: http://www.rigapictures.lv/prats1_lv.html


Rudenī – „Prāts vai instinkts” otrā sezona
Jau šogad seriāla cienītāji varēs sekot līdzi seriāla otrās sezonas 13 sērijām. Interesantu pavērsienu skatītājiem sagādās Krievijas kinozvaigznes – Dmitrijs Haratjans un Jevgenijs Sidihins.


Par seriālu „Prāts vai instinkts”
Režisores Žaklīnas Cinovskas veidotais seriāls „Prāts vai instinkts” ir pirmais un līdz šim vienīgais šāda veida seriāls televizijas filmu industrijā Latvijā.


Seriāls ir par piecām jaunām, atraktīvām sievietēm un viņu likteņiem, par attiecībām ar vīriešiem un kopumā par cilvēku attiecībām. Katrā sērijā epizodes ir ņemtas iz dzīves.
Seriāla „Prāts vai instinkts” pirmā daļa iemantoja popularitāti ne vien Latvijas, bet arī Krievijas skatītāju vidū, galvenokārt pateicoties aktiera Dmitrija Haratjana dalībai. Tādēļ jaunajā sezonā seriāla producente un režisore Žaklīna Cinovska piesaistījusi jau divas Krievijas kinozvaigznes – Dmitriju Haratjanu un Jevgeniju Sidihinu. Dmitrija Haratjana Krievijā populārs kļuva ar filmu „Uz priekšu, gardemarini!”, savukārt Jevgenijs Sidihins popularitāti iemantoja ar filmu „Noziedzīgā Pēterburga”.


Informāciju sniedza:
Žaklīna Cinovska, seriāla „Prāts vai instinkts” producente un režisore


Informāciju sagatavoja:
Signe Znotiņa
22016161; 67350501


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.