Izvēlies studijas Jēkabpils Agrobiznesa koledžā

23.08.2010.

Lai kļūtu par veiksmīgu cilvēku, nepavisam nav vajadzīgs raudzīties uz dzīvi kā uz ceļojumu, labāk gan uzlūkot katru dienu kā brīnišķīgu dāvanu. Uz inovācijām un eksportu orientētas uzņēmējdarbības attīstības laikā īpaši liels pieprasījums pēc kvalificētiem uzņēmējdarbības vadības, finanšu uzskaites un analīzes, nekustamā īpašuma apsaimniekošanas, informāciju tehnoloģiju speciālistiem.


Mūsu mācību iestādi šogad absolvēja 108 studenti. Jaunie speciālisti strādā dažādos Latvijas uzņēmumos un iestādēs, vairāki absolventi uzsākuši savu uzņēmējdarbību grāmatvedības vai informāciju tehnoloģiju jomā. 


Daudzi absolventi turpinās studijas bakalaura studiju programmās Latvijas Universitātē, Rīgas Tehniskajā Universitātē, Rēzeknes Augstskolā.


Arī šogad iespējams uzsākt nepilna laika studijas šādās programmās: „Grāmatvedība un finanses”, „Uzņēmējdarbība” (specializācija tirdzniecība, mārketings), „Datorsistēmu un datortīklu administrēšana”. Nepilna laika studijas programmā „Namu apsaimniekošana un pārvaldīšana”.


Nepilna laika studijām līdz 30.08.2010.
Nepilns laika studijas – studiju maksa 390LVL gadā vai 35,83LVL mēnesī.


Ja Tu vēlies:
• izkopt attieksmi pret uzņēmējdarbību un savu uzņēmumu dibināšanu,
• iegūt darba tirgū pieprasītu profesiju,
• studēt kvalificētu mācībspēku vadībā,
• attīstīt prasmes uzņēmējdarbībā, grāmatvedībā, informāciju tehnoloģiju jomā.


Nāc uz Jēkabpils Agrobiznesa koledžu, izmanto iespēju studēt neklātienē par adekvātu samaksu, iegūsti uz rezultātu orientētas zināšanas, prasmes, iemaņas.


Direktora vietniece studiju darbā
E. Martemjanova

Pēdējās izmaiņas: 23.08.2010.