LUAC un RPIVA piedāvā uzņēmējiem iespēju paaugstināt savu darbinieku kvalifikāciju

19.08.2010.

Sakarā ar noslēgto vienošanos starp Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centru (LUAC) un Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju (RPIVA) piedāvājam uzņēmējiem iespēju paaugstināt savu darbinieku kvalifikāciju, saņemot bezmaksas publicitāti masu medijos. Piedāvājums paredz, ka uzņēmums nodrošina saviem darbiniekiem (vienam vai vairākiem) izglītības ieguves iespējas RPIVA un papildus saņem plašas publicitātes iespējas masu medijos, par ko nav jāmaksā.


Tātad, ja dodat iespēju kādam no saviem darbiniekiem, piemēram, apgūt studiju programmu – Komercdarbības organizēšana ar specializācijas virzienu Mārketinga un tirdzniecības speciālists – studiju maksa pirmajā gadā būs LVL 720. Ieguldot sava darbinieka kvalifikācijas celšanā Jūs vienlaikus savam uzņēmumam saņemsiet publicitāti LVL 720 apmērā par Jums vēlamu tematiku (produktu, notikumu, uzņēmumu). Rezultāta Jūs neko nezaudējat, tikai iegūstat – kvalificētu darbinieku, kā arī papildus publicitāti (bez maksas). Studiju maksu ir iespējams segt arī pakāpeniski, maksājot mēnesī tikai LVL ~70.


Paaugstināta darbinieku kvalifikācija nozīmē augstāku darba ražīgumu un to spēj novērtēt ikviens uzņēmums, kas izvirza mērķus attīstībai. RPIVA un LUAC sadarbība vēlas veicināt uzņēmumu interesi par savu darbinieku izglītošanu, papildus uzņēmumam nodrošinot publicitāti – plašu informāciju par konkrēto uzņēmumu masu medijos.


Jūs maksājat tikai par sava darbinieka izglītību, taču papildus saņemat līdzvērtīga apjoma publicitāti. Šo iespēju varat izmantot tikai šonedēļ – līdz 20. augustam, kamēr turpinās reģistrēšanās studijām RPIVA.


Ar RPIVA piedāvātajām studiju programmām varat iepazīties šeit: http://www.rpiva.lv/index.php?mh=studiju_prog


Lai pieteiktos studijām, sazinieties ar RPIVA uzņemšanas daļu (tālrunis: 67808130, e-pasts:
uznemsana@rpiva.lv) norādot uz piedāvājumu sadarbībā ar LUAC. Pēc tam ar Jums sazināsimies, lai vienotos par publicitātes tematiku, apjomu, intensitāti.


Ar cieņu,
Kaspars Vītoliņš
LUAC – Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības Centrs
luac@luac.lv
20076860


 

Pēdējās izmaiņas: 19.08.2010.