AAS „BALTA” pārņem RSK īpašuma apdrošināšanas klientus

16.08.2010.

Šā gada 6. augustā Finanšu un kapitāla tirgus komisija ir izsniegusi atļauju apdrošināšanas sabiedrībai „BALTA” pārņemt AS „RSK apdrošināšana” īpašuma apdrošināšanas portfeli. Līdz ar to no šā gada 6.augusta AAS „BALTA” apkalpo RSK īpašuma apdrošināšanas bijušos klientus un uzņemas visas saistības, kas izriet no agrāk noslēgtajiem līgumiem.
 
„”BALTA” vienmēr izskata iespējas uzlabot sava biznesa potenciālu. Ņemot vērā, ka „BALTA” ir lielākais privātpersonu īpašuma apdrošinātājs Latvijā, mēs esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi, kā arī mums ir tirgus zināšanas un izpratne par klientu vajadzībām, kas ļauj sekmīgi integrēt mūsu esošajā biznesā RSK nekustamā īpašuma apdrošināšanas klientus,” skaidro Aivars Vilnītis, AAS „BALTA” valdes loceklis.


RSK bijušajiem klientiem tas nozīmē, ka turpmāk viņus apkalpos AAS „BALTA”. Iepriekš noslēgtie līgumi ar RSK turpina savu darbību bez izmaiņām noteikumos un pienākumos līdz noslēgto līgumu darbības termiņa beigām 


Tuvākajās dienās AAS „BALTA” izsūtīs informatīvas vēstules saviem jaunajiem klientiem, lai vērstu uzmanību uz tīri praktiskiem turpmākās sadarbības aspektiem, kas katram klientam ir svarīgi, piemēram, kā pieteikt atlīdzības gadījumu, kā turpmāk veikt maksājumus, ja tādi ir iepriekš atrunāti noslēgtajā līgumā, kā arī – kur vērsties ar jautājumiem.


Par interesējošiem jautājumiem RSK īpašuma apdrošināšanas klienti var iegūt papildu informāciju, zvanot uz „BALTA” Kontaktcentru pa tālruni: 67522275.


Par AAS „BALTA”:
AAS „BALTA” ilgstoši ir viens no vadošajiem apdrošināšanas uzņēmumiem, kuru Latvijas iedzīvotāji jau vairāku gadu garumā novērtē kā mīlētāko apdrošināšanas zīmolu un godīgāko apdrošināšanas kompāniju. AAS “BALTA” ietilpst Apvienotās Karalistes apdrošinātāju grupā RSA Group (Royal Sun Alliance Group), kas ir viena no pasaulē vadošajām starptautiskajām apdrošināšanas grupām ar 300 gadu pieredzi. Tā piedāvā apdrošināšanu vairāk nekā 130 valstīs, tostarp Apvienotajā Karalistē, Skandināvijas valstīs, Kanādā, Īrijā, Āzijā, Tuvajos Austrumos un Latīņamerikā. Grupas uzņēmumos strādā aptuveni 22 tūkstoši darbinieku. Plašāka informācija internetā
http://www.rsagroup.com.


Mediju kontakti:
Kristīne Martinsone
AAS „BALTA” Ārējo komunikāciju vadītāja
Tel. 67035156
Fax: 67082345
E-pasts:
kristine.martinsone@balta.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.