Uzaicinājums pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijā V.E. LR prezidenta Valda Zatlera kunga vizītē uz Čehiju

13.08.2010.

Godātie uzņēmēji!
Cienītās dāmas un godātie kungi!


Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (turpmāk – LIAA) aicina Jūs pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijas sastāvā V.E. LR prezidenta Valda Zatlera kunga vizītē uz Čehiju š.g. 30.-31.augustā.  Vizītes mērķis ir aktivizēt Latvijas un Čehijas divpusējo ekonomisko sadarbību, kā arī veicināt uzņēmēju savstarpējos kontaktus.


Uzņēmēju delegācijas darba programma tiks gatavota ciešā sadarbībā ar LIAA partnerinstitūciju Čehijā. Vizītes ietvaros paredzēti tādi biznesa pasākumi, kā biznesa seminārs un kontaktbirža. Sīkāk par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.


Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (aviobiļete, naktsmītnes, biznesa foruma, darba grupu utml. organizatoriskie izdevumi), šie izdevumi tiks precizēti un paziņoti vizītes potenciālajiem dalībniekiem.


Lūdzu interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā uz Čehiju pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 2010. gada 13.augustam, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu. Lūdzu informēt, ja Jūsu uzņēmumam ir jautājumi, kurus būtu nepieciešams iekļaut oficiālajās tikšanās ar Čehijas amatpersonām.


Aizpildīto pieteikuma anketu (pieteikuma anketa atrodama šeit) lūdzu sūtīt uz e-pastu valsts.vizites@liaa.gov.lv vai faksu 6703 9401, kā arī oriģinālu lūdzu nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442). Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.


Sekojiet līdzi informācijai LIAA mājas lapā: http://www.liaa.gov.lv/lv/sakumlapa/jaunumi/chehija/ vai http://www.liaa.gov.lv/lv/sakumlapa/pasakumi/augusts/chehija/, kā arī Twitterī: https://twitter.com/LIAALatvijaAr cieņu,
Baiba Bērziņa
LIAA Ārējās tirdzniecības veicināšanas departamenta
Eksporta veicināšanas nodaļas projektu vadītāja

Pēdējās izmaiņas: 13.08.2010.