Preiļu novada bērnu un jauniešu centra komandas starts Latvijas jaunatnes čempionātā raķešu modelismā

30.06.2010.

2010.gada 30.jūnijā un 1.jūlijā īsti vasarīgos laika apstākļos Liepājā notika 2010.gada Latvijas Republikas jaunatnes čempionāts rakešu – kosmiskā modelisma sportā. Dalībnieku sastāvu šogad veidoja Rīgas, Talsu, Preiļu un Liepājas bērnu un jauniešu centru pārstāvji. Savus modeļus reālā darbībā varēja izmēģināt trijās standartklasēs un sarežģītajās rakešu „kopijās” – reālu lidaparātu maketu demonstrējumos. Preiļu novada bērnu un jauniešu centru pārstāvēja Priekuļu pamatskolas absolventi Vilmārs Bravackis un Elvijs Poplavskis, Agris Čodars no jau bijušās Aizkalnes pamatskolas un Eduards Ancāns no Rožupes pamatskolas.


Labākie panākumi mūsējiem šoreiz bija pie modeļiem ar lentveida bremzēšanas sistēmu. Elvijs Poplavskis individuāli izcīnīja otro vietu, bet visiem komandas dalībniekiem kopumā stabili rezultāti. Vēl vienu godalgu ieguva Eduards Ancāns – trešā vieta azartiskajā trīscīņas disciplīnā.


Mācību gads tehniskajā jaunradē faktiski ar šīm sacensībām arī noslēdzas. Paldies par ieguldīto darbu un atbalstu pulciņu dalībniekiem, viņu vecākiem un skolotājiem. Jādomā, ka nodarbībās un pasākumos iegūtā pieredze un iemaņas lieti noderēs arī turpmāk. Izbaudiet vasaru un labprāt sadarbosimies jaunajā mācību ciklā.
 
Preiļu novada BJC izglītības metodiķis G. Ormanis.


 

Pēdējās izmaiņas: 30.06.2010.