G4S Latvia: karstumā palielinājusies interese par iespēju aktivizēt signalizāciju, atrodoties mājās vai atstājot logus vēdināšanas režīmā

16.07.2010.

Latvijā vadošās drošības risinājumu kompānijas AS G4S Latvia eksperti norāda, ka līdz ar karstā laika iestāšanos novērojama pastiprināta cilvēku interese par iespējām uzstādīt signalizāciju, pašam saimniekam atrodoties mājās, jo īpaši nakts laikā. Tas veicinājis pieprasījumu signalizācijai ar režīmu „mājās”, kas ļauj aktivizēt signalizāciju tikai ieejas durvīm, logiem vai, piemēram, pirmajam stāvam, cilvēkiem esot savā īpašumā. Tikpat pieprasīts ir signalizācijas sistēmas risinājums, kas ļauj atstāt logus vēdināšanas režīmā, nesamazinot objekta drošības līmeni.


G4S drošības eksperti lielo interesi skaidro ar karsto laiku, kad cilvēki vēdina mājokli, atstājot logus, balkona un terases durvis atvērtas vai vēdināšanas režīmā, ko īpaši pēdējā laikā naski izmanto zagļi.


„Līdz galam vaļā vai vēdināšanas režīmā atstāti logi, balkona vai terases durvis sabiedrībā ir ļoti izplatīts paņēmiens, kā atvēsināt mājokli karstā laikā. Tomēr šāda rīcība apdraud mājokļa un tā iemītnieku drošību gadījumā, ja tas nav aprīkots ar signalizāciju, kas pasargā no šādiem riskiem. To pierāda dažādi pēdējā laikā notikuši incidenti, kā arī policijas informācija par gadījumiem, kad mājoklis apzagts, kamēr saimnieks guļ, bet zaglis izmantojis ērto iekļūšanu pa durvīm vai logiem, vai arī iekļuvis mājoklī, kad logi atstāti vēdināšanas režīmā.


Tādēļ G4S Latvia eksperti aicina cilvēkus būt apdomīgiem, nekādā ziņā neatstāt mājokli ar logiem un durvīm vēdināšanas režīmā, ja mājoklis nav aprīkots ar signalizācijas sistēmu, kas ļauj to darīt. Ja nav šādas signalizācijas sistēmas, tad laikā, kamēr esat mājās, pie pusatvērtiem logiem un durvīm ieteicams novietot kādu priekšmetu, kas, pie mēginājuma iekļūt kritīs, radot pietiekami lielu troksni.”  


Uzziņai par G4S Latvia
AS G4S Latvia ir vadošā drošības risinājumu kompānija Latvijā, kas sniedz drošības pakalpojumus vairāk nekā 15 000 fiziskām un juridiskām personām, tostarp dažādu nozaru vadošajiem uzņēmumiem, kā arī klientiem valsts sektorā, izstrādājot individuālus drošības risinājumus un nodrošinot tehniskās un fiziskās apsardzes, kā arī montāžas un inkasācijas pakalpojumus. AS G4S Latvia ir TOP 10 lielākais privātais darba devējs valstī, nodarbinot vairāk nekā 1500 darbinieku.
G4S uzņēmums Latvijā ir pasaulē lielākās drošības risinājumu kompānijas G4S plc grupas uzņēmums Latvijā. Šobrīd G4S plc darbojas vairāk nekā 110 valstīs, nodarbināto skaitam pārsniedzot 585 000 cilvēku.
AS G4S Latvia ir viens no retajiem uzņēmumiem nozarē, kas saņēmis Industriālo drošības sertifikātu, Atzītās aizsardzības organizācijas Atbilstības sertifikātu un sertifikātu atbilstoši ISO 9001:2008 prasībām.


Informāciju sniedza:
Ilze Jermacāne
AS G4S Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja


Informāciju sagatavoja:
Signe Znotiņa
Tel. 22016161; 67350501


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.