Pirmo reiz Latvijā ir iespēja piedalīties veselīgu un sportisku aktivitāšu vasaras nometnēs- REĀLS PIEDZĪVOJUMS

19.07.2010.

2010. gada no 19. jūlijā uzsāks darbību nometnes Limbažu novada, Pāles pagasta „Straumēnos”. Nometnes Reāls piedzīvojums atšķirība ir: specifiskā, aizraujošu piedzīvojumu programma, īpašā nometnes leģenda pieredzējuši un profesionāli vadītāji un instruktori. Nometņotāji iejutīsies izlūka, indiāņa un snaipera lomā, saņemot ievērojamu adrenalīna devu-iepriekšēja apmācība un sagatavošana nav nepieciešama. Biedrība „REĀLS PIEDZĪVOJUMS” ir atvērusi jaunas iespējas visu paaudžu lietderīgā brīvā laika pavadīšanai!


Mūsdienās aizvien vairāk aktualizējas veselīga, aktīva, sportiska un radoša dalība piedzīvojumu nometnēs un aizraujošos korporatīvajos pasākumos.


Nodarbības nometnēs tiek rīkotas meža ielokos, skaistajās pļavās pie zilajiem Latvijas ūdeņiem. Nometnes ilgums ir 7 dienas, ar nakšņošanu teltīs. Nometnes dalībnieki nedēļas laikā apgūst dažādas zināšanas un prasmes, kuras pielietos nometnes laikā un būs noderīgas reālajā dzīvē. Būs iespēja apliecināt sev un citiem drosmi- radošos, sevi izaicinošos pārbaudījumos, iegūstot jaunus draugus un labi pavadot laiku! Tas viss sertificētu nometņu vadītāju, pieredzējušu, profesionālu instruktoru un pasniedzēju vadībā!


Kā zināms arī pieaugušo cilvēku dzīves panākumu atslēga ir spēja sevi disciplinēt, kontrolēt dažādas dzīves situācijas un savas emocijas, prasme rūpēties un vadīt personālu, tāpat arī jaunieši nometnē apgūst nākošo organizatoru un vadītāju pamatiemaņas, kas būs viņiem kā bagāža nākotnei ikdienas dzīvē.


Nometnes programmā apgūs: izdzīvošanas pamatprincipus, nestandarta uguns ieguves veidus, ugunskura izveide. Nometnē notiks komandu sacensības, jaunieši piedalīsies šaušanas nodarbībās, taktiskā plānošanā, apslēptās mantas meklēšanā, tiks apgūti pamatstājas un brašuma pamatprincipi, dabas aizsardzība, gardas dabīgas tējas gatavošana, tusiņš pie ugunskura, Indiāņu dejas apkārt ugunskuram, Painbola kauja mūsdienīgā un reālā peintbola trasē, ūdens kaujas, cīņas uz baļķa, iešana pa virvēm, mezglu siešana, mīklu minēšana, prāta režģi, šķēpa mešana, šaušana ar loku, orientēšanās apvidū, šķēršļu joslas pārvarēšana, telšu celšana, individuālie pārbaudījumi, pašaizsardzības elementi, atjautības uzdevumi u.c. patīkamas pārsteidzošas aktivitātes.


Visi „REĀLĀ PIEDZĪVOJUMA” dalībnieki saņems sertifikātus, un noslēgumā tiks izcīnīts nometnes ĪPAŠAIS KAUSS!


Nometnes bērniem no 12-18 gadiem:12.- 18.jūlijs;19.- 25.jūlijs; 26.- 1.augusts; 9.- 15.augusts; 23.- 29.augusts.


Nometnē tiks atvēlēta vieta arī nelabvēlīgo un mazturīgo ģimeņu bērniem, bāreņiem.
Visa pamatā ir veselīgs un sportisks dzīvesveids, un veselīga pārtika.


Veselīga un dabiska pārtika ir prioritāte arvien vairāk Latvijas ģimeņu- tāpēc ēdienreizes, pārsvarā, tiks gatavotas no vietējo zemnieku audzētās produkcijas.


Reāls piedzīvojums tiek piedāvāts arī korporatīviem pasākumiem īpašās programmās no 1 līdz 7 dienām. Netiek aizmirsts arī par pieaugušajiem, kuri noilgojušies pēc kārtīgas piedzīvojumu dienas sportiski militarizētā garā. Nodarbības pozitīvi veicina saliedēšanos, savstarpējo sadarbību, komunikabilitāti, komandas spēju, veicot uzdevumu izpildes resursu plānošanu taktiskajā, operacionālajā un stratēģiskajā līmenī. Saprast savstarpējās komunikācijas efektivitāti un līdera lomu komandas sadarbības veicināšanai kopēja mērķu sasniegšanai.
Šie pasākumi paredzēti firmām, kolektīviem, kursa biedriem, draugiem, dzimšanas dienu pasākumiem un pārējiem un pārējiem lietderīgi un veselīgi pavadīta brīvā laika cienītājiem.


Lai jums visiem jaukiem piedzīvojumiem pilna vasara!!!;) Tiksimies nometnēs: Limbažu novada, Pāles pagasta „Straumēnos”.


Plašāka informācija: www.realspiedzivojums.lv


Informāciju sagatavoja:
Sandijs Krastiņš, biedrība
REĀLS PIEDZĪVOJUMS
valdes priekšsēdētājs,
mob. tālr. 28 37 37 49,
e-pasts:
realspiedzivojums@inbox.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.