„Maxima” lielveikalos turpmāk varēs nodot dabasgāzes skaitītāju rādījumus

12.07.2010.

Jau no 12.jūlija „Maxima XXX” un „Maxima XX” lielveikalos būs izvietotas īpašas pastkastītes, kurās Latvijas iedzīvotāji varēs ievietot aizpildītās „Latvijas Gāzes” skaitītāju rādījumu kartītes.
Vienošanās par kastīšu izvietošanu ar lielveikaliem „Maxima” panākta, lai ikvienam būtu iespēja ērti nodot skaitītāju rādījumus „Latvijas Gāzei” laikā, kad visā Latvijā tiek samazināts pasta nodaļu skaits, tādējādi radot grūtības daudziem cilvēkiem sniegt ziņas par patērēto dabasgāzes apjomu.


„Pasta nodaļu optimizācijas rezultātā ir sarucis iestāžu skaits, kurās bija iespējams nodot dabasgāzes skaitītāju rādījumus, tādēļ, lai vēl vairāk atvieglotu savu pircēju ikdienu, esam panākuši vienošanos ar akciju sabiedrību „Latvijas Gāze” par speciālu pastkastīšu izvietošanu mūsu lielveikalos,” saka „Maxima Latvija” Zīmola un komunikāciju departamenta direktore Viktorija Olrova.


Jau vēstīts, ka pašlaik „Maxima” saviem pircējiem piedāvā iespēju apmaksāt gan mobilo sakaru operatoru, gan televīzijas, gan interneta un citu pakalpojumu sniedzēju rēķinus. „Maxima” tīkls regulāri piedāvā dažādus jauninājumus, lai pircēji saņemtu iespējami plašāku pakalpojumu klāstu.


Latvijā pašreiz „Maxima” tīklā apvienoti 128 veikali. „Maxima” ir lielākais mazumtirdzniecības tīkls Baltijā. Aktīvu darbību Latvijā uzņēmums sāka 2001. gadā, un tajā nodarbināti aptuveni 6,5 tūkstoši cilvēku.


Papildinformācija:
Rūta Grikmane,
„Maxima Latvija” pārstāve
Tālr. 29630923
e-pasts:
ruta.grikmane@prae.lv
www.maxima.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.