3. jūlijā Kuldīgā atklās 2. atklāto amatieru čempionātu mini futbolā MĪTAVA OPEN

02.07.2010.


Vakar grupa „Prāta Vētra” preses konferencē Rīgā informēja preses pārstāvjus par gaidāmā 2. atklātā amatieru čempionāta mini futbolā MĪTAVA OPEN 2010 atklāšanu 3. jūlijā Kuldīgā, čempionāta šī gada jaunumiem, kā arī slēdza derības par šī gada Pasaules kausa futbolā uzvarētājkomandu.


Preses konferencē līdzās „Prāta Vētrai” piedalījās čempionāta ģenerālsponsora „Gillette” pārstāvji; futbola Latvijas „balss” Anatolijs Kreipāns, kurš arī šogad būs MĪTAVA OPEN 2010 dažu posmu komentētājs; tehniskais sadarbības partneris „Sporta Punkts” , kas sarūpējis jaunās čempionāta formas MĪTAVA OPEN 2010 tiesnešiem Marekam Ķerei un Laurai Treimanei.


Atgādinām, ka 2. atklātajā amatieru čempionātā mini futbolā MĪTAVA OPEN 2010 būs 8 posmi (par 2 posmiem vairāk kā pērn) un fināls norisināsies Rīgā, Skonto Stadionā 8. augustā. Informējam, ka Liepājas posmā, kas ir jaunpienācējs un kurš notiks šo svētdien 4. jūlijā pagaidām ir pieteikušās tikai divas komandas, tādējādi ļaujot savus spēkus izmēģināt tiem, kuri, iespējams baidās no sīvās konkurences – varbūtība, iekļūt labāko trijniekā Liepājas posmā ir visaugstākā.


Derībās par pasaules kausa futbolā uzvarētājkomandu „Prāta Vētras” savstarpējās derībās Jānis Jubalts lika uz Spānijas komandu, savukārt Kaspars Roga un Renārs Kaupers uz Argentīnas izlasi. Uzvarētāju un to, kuram būs iespēja pēc četriem gadiem doties uz Pasaules kausa finālspēli noskaidrosim pēc Pasaules kausa futbolā fināla 11. jūlijā. Preses konferencē arī žurnālisti prognozēja, kas būs Pasaules kausa uzvarētājs un šī totalizatora uzvarētājam būs iespēja spēlēt „Prāta Vētras” komandā MĪTAVA OPEN 2010 finālā Rīgā, kur grupa cīnīsies ar Latvijas U19 sieviešu futbola izlasi. 


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.