Vērtīgs speciālista padoms tikai par 1 LATU

30.06.2010.

Šā gada 6. un 7. jūlijā Daugavpilī, Grīvas poliklīnikā viesosies ārsti Mārtiņš Malzurbis un Santa Daukste, lai sniegtu konsultācijas cilvēkiem ar dažāda veida nedzīstošām brūcēm (izgulējumi, osteomielīts, apakšstilbu čūlas u.c.)


«Brūču klīnika» arī turpmāk plāno reizi mēnesī viesoties Daugavpilī. Ņemot vērā šī brīža ekonomiskos apstākļus valstī , esam izvēlējušies ļoti demokrātisku cenu – 1 latu. Principā tik daudz, lai nosegtu ārstiem benzīna izmaksas.


Lai pierakstītos uz šo vizīti un interesētos par nākošajām, lūdzam zvanīt uz klīnikas reģistratūru pa tel. +371 67040369 vai +371 29240254.


Vēlamies arī atgādināt, ka pacienti vēl arvien var mums sūtīt foto ar apakšstilbu čūlām. Šis pakalpojums ir pilnīgi bez maksas.


Pētījumu dati liecina: kāju čūlas skar aptuveni 1% pieaugušo cilvēku un 3.6% cilvēku, kas vecāki par 65 gadiem. Visbiežākais apakšstilbu čūlu rašanās iemesls ir traucēta asins plūsma pa vēnām. Apakšstilbu čūlas nav tikai estētiska lieta – tās var izraisīt sāpes, nepārtrauktu brūces sulošanos un pat smaku, kā rezultātā cilvēkam tiek traucēta pilnvērtīga dzīve. Neārstēta čūla var radīt daudzas citas veselības problēmas, tajā skaitā arī vispārēju organisma saindēšanos, un veicināt ļaundabīgu veidojumu rašanos. Reizēm čūlas var izraisīt pat gangrēnu un kājas amputāciju.


Lai ārsti varētu precīzāk novērtēt čūlas stāvokli un sniegt Jums rakstiskus padomus, ko iesākt konkrētajā gadījumā:


*Jāuzņem vismaz 3- 5 fotoattēli, kuros redzamas čūlas. Bildēm jābūt vislabākajā kvalitātē, kādu piedāvā fotokamera.


*Vismaz vienā fotoattēlā jābūt redzamai visai problemātiskajai zonai – kājai no ceļa līdz papēdim.


*Ja čūla skar apakšstilba vairākas puses, tad kāja jānofotografē no visām pusēm, kur šī brūce ir redzama.


*Lūgums nefotografēt čūlu tik tuvu, lai tā aizpildītu visu fotoattēlu! Tādā gadījumā ārsts nevarēs novērtēt čūlas izmēru un atrašanās vietu.


*Aprakstā jānorāda pacienta dzimums, vecums, tālruņa numurs un e-pasta adrese, vārds un uzvārds.


*Slimības aprakstā jābūt informācijai par to, cik ilgi jau brūce pastāv, kā tā attīstījusies, vai no tās ir kādi izdalījumi, kādas ārstēšanas un pārsiešanas metodes līdz šim ir pielietotas un cik efektīvas tās bijušas. Vēlams minēt arī slimības, ar kurām pacients slimo.


Vēstules var sūtīt uz elektronisko pasta adresi: santa.daukste@gmail.com vai arī pa pastu: „Nofotografē savu vecmāmiņu!”; SIA Brūču klīnika, Linezera iela 6, Rīga, LV- 1006. Tālrunis neskaidrību gadījumā: 20390557www.woundclinic.lv


Brūču klīnikas sabiedrisko attiecību vadītāja Daiga Rauba (tel. 28288534)


 


 

Pēdējās izmaiņas: 30.06.2010.