Priekuļu pamatskolas skolēni veiksmīgi piedalās ZZ čempionātā

16.06.2010.

Sākoties otrajam mācību semestrim, Priekuļu pamatskolas 7. un 8. klase apvienojās, lai pieteiktu dalību ZZ čempionātam.


Lai tiktu uz pusfinālu, bija jāpārvar atlases kārta, kurā bija jāveido dzīvā piramīda un kolāža, vai video „Rādi klasi!”. Būvējot dzīvo piramīdu, lieliski varēja pārbaudīt saliedētību un uzticību. Jo tieši šajā jomā palīdzēja tas, ka esam visi par vienu un viens par visiem. Arī kolāžas veidošanā tika ieguldīts ļoti liels un rūpīgs darbs, jo kolāža tika veidota no pastmarkām un citiem sīkiem elementiem. Otras tādas nebija!


Liels bija prieks un pārsteigums, kad uzzinājām, ka esam tikuši uz pusfinālu Daugavpilī. Mazliet par sarūgtinājumu bija tas, ka nezināmu iemeslu dēļ mums tas nebija paziņots savlaicīgi un, lai sagatavotos pusfinālam, bija palikušas vien nieka trīs dienas. Taču tik saliedētā komandā kā mūsējā tas nebija šķērslis, lai veiksmīgi startētu pusfinālā.


26. aprīlī Daugavpilī Kultūras un sporta pils zālē 6. – 8. klašu grupā savstarpēji sacentās 20 klases. Arī Daugavpilī prāta, veiklības, veiksmes un sportiskuma ziņā Priekuļu pamatskolas skolēni apsteidza daudzus, iegūstot godpilno otro vietu. Mazliet atpaliekot no Aglonas vidusskolas 8.b. klases, balvā saņemot gardu kliņģeri, čemodānu ar dažādām zelta zivtiņas piemiņas veltēm un, protams, ceļazīmi uz finālu Rīgā.


Kad visi skolēni veiksmīgi devās izbaudīt vasaras brīvlaiku, Priekuļu pamatskolas jaunieši un skolotājas cītīgi gatavojās lielajam finālam. Mājasdarbā gatavojām lidojošo pūķi un ceļam kopā ar PVĢ komandu rotājām autobusu, kas arī bija kā mājasdarba daļa.


Nemanot pienāca 6. jūnijs – fināls Rīgā, kurš notika Esplanādē. Konkurence Rīgā bija ļoti liela, kā arī uzdevumi bija grūti izpildāmi. Bet priekulieši tika ar tiem veiksmīgi galā. Tika pārbaudīta orientēšanās, līdzsvars, prāta gudrības dažādās jomās, kā arī daudz kas cits. No Rīgas mājās devāmies gandarīti, jo firmai Adidas bija iepatikušies tieši Priekuļu pamatskolas skolēni. Varbūt bonusa punktus nopelnīja mūsu trāpīgie futbolbumbas mērķējumi ne tikai zēnu, bet arī meiteņu izpildījumā? Balvās ieguvām Adidas flash atmiņas (2GB zibatmiņas), kā arī firmas Adidas ādas futbola bumbas, kuras šobrīd bija ļoti nepieciešamas Priekuļu pamatskolai, jo jau nākamnedēļ tiks uzsākta jaunā sporta laukuma būvniecība.


Liels paldies sakām arī skolotājām Diānai, Raisai, Veronikai, bez kuru palīdzības mēs nebūtu tik tālu tikuši.


Šīs sacensības vēl vairāk kā līdz šim saliedēja mūsu kolektīvu un pierādīja to, ka mēs esam pietiekami draudzīgi, radoši, veikli un zinoši, lai veiksmīgi startētu ne tikai novadā, bet arī reģionā. Ar nepacietību gaidām nākošo iespēju, lai sevi pierādītu.


 


Santa Dronga,
Priekuļu pamatskolas 8.k lases skolniece


 

Pēdējās izmaiņas: 23.10.2018.