17. jūnijā Daugavpilī informēs par mājokļu renovāciju

17.06.2010.

Š.g. 17.jūnijā Daugavpilī, kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros, notiks bezmaksas informatīvs seminārs par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovāciju. Semināra laikā interesenti tiks informēti par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” iespējām, nosacījumiem un ieguvumiem, informē pasākuma organizatori, Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra pārstāvji.


Semināra mērķis ir aktivizēt privāto un pašvaldību apsaimniekošanas uzņēmumu iesaistīšanos daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijas procesā, informējot par pieejamo Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju renovācijai. Pasākumu organizē LR Ekonomikas ministrija (LR EM) un Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centrs (Latgales RSIC) sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Latvijas Pašvaldību savienību un Daugavpils pilsētas domi.


Pasākuma mērķauditorija ir apsaimniekošanas uzņēmumi, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju namu vecākie, dzīvokļu īpašnieku korporatīvās biedrības, dzīvokļu īpašnieki un būvniecības uzņēmumi.
Seminārs notiks 17.jūnijā plkst. 11:00 Daugavpils pilsētas domes konferenču zālē, K.Valdemāra ielā 1. Seminārā tiks nodrošināta sinhronā tulkošana uz krievu valodu.
Dalībai seminārā lūdzam pieteikties Latgales RSIC (e-pasts: oskars.zugickis@latgale.lv; tālr. 654 23801) vai Ekonomikas ministrijā (e-pasts: inese.berzina@em.gov.lv, tālr. 67013240).


Pasākuma laikā klātesošie tiks informēti par ES aktivitāti „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”, ēku siltināšanas ieguvumiem un to, kas jāņem vērā projekta īstenošanas laikā – no būvniecības darbu veikšanas aspekta. Seminārā piedalīsies arī ERAF aktivitātes ietvaros renovēto māju Rīgā, Dzelzavas ielā 84 un Dzelzavas ielā 97 apsaimniekotājs, DzĪKS „Bāka-2” valdes priekšsēdētājs Sergejs Sidorko. Seminārā piedalīsies Daugavpils pilsētas domes vadība un LR EM pārstāvji.


Pēc semināra būs iespēja uzdot jautājumus par projektu sagatavošanu, būvniecības procesa organizēšanu un citiem jautājumiem LR EM un LIAA, kā arī kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneriem.


Informatīvā cikla par daudzdzīvokļu dzīvojamo māju siltināšanu Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras un LR EM darbinieki viesosies kopumā 13 pilsētās. Nākamie semināri Latgalē būs Daugavpilī (17.jūnijā) un Rēzeknē (15.jūlijā).


Par aktivitāti


ES aktivitātes „Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” aktivitātes mērķis ir paaugstināt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju energoefektivitāti, lai nodrošinātu dzīvojamā fonda ilgtspēju un energoresursu efektīvu izmantošanu. Aktivitātes īstenošanai piešķirtais finansējums ir 44, 37 milj. lati.
Sīkāku informāciju par Aktivitāti var saņemt LIAA, Klientu apkalpošanas nodaļā (Rīgā, Pērses ielā 2, tālr.: 67039499) vai interneta mājas lapā www.liaa.gov.lv vai arī pa e-pastu jautajumi@liaa.gov.lv.
Jaunumiem par mājokļu renovāciju var sekot arī Twitter – twitter.com/siltinam.


Informāciju sagatavoja:
Harijs Vucins, kompānija „13.STĀVS”
e-pasts:
harijs@13stavs.lv, tālr./fakss: +371 654 21243
Papildus informācija:
Oskars Zuģickis, Latgales RSIC
e-pasts:
oskars.zugickis@latgale.lv, tālr. 654 23801, 26565858


 

Pēdējās izmaiņas: 09.11.2018.