Vēl tikai līdz 19.jūnijam eksporta uzņēmumi var pieteikties konkursā “Izrāviens 2010”

14.06.2010.

Vēl tikai līdz 19.jūnijam, ir iespēja pieteikties Lattelecom, Swedbank un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras rīkotajā konkursā mazajiem un vidējiem eksporta uzņēmumiem Izrāviens 2010.


„Tā kā Izrāviena mērķis ir dot iespēju ikvienas nozares uzņēmējam iegūt Lattelecom, Swedbank un LIAA atbalstu, esam gandarīti, ka saņemam pieteikumus no visdažādāko nozaru uzņēmējiem Rīgā un reģionos. To vidū ir, piemēram, kokapstrādes, metālapstrādes nozaru uzņēmēji, arī jaunu dzīvojamu privātmāju projektētāji ārvalstu tirgiem, poligrāfijas biznesa pārstāvji. Gandrīz visi iekaro trīs un vairāk ārvalstu tirgus. To vidū tipiskākie ir Vācija, Somija, Zviedrija, Norvēģija, Šveice. Taču ir arī, piemēram, Taivāna, Vjetnama, Japāna un Koreja.”- stāsta Lattelecom Biznesa klientu daļas direktors Gints Miķelsons.


Konkursa mērķis ir uzlabot Latvijas uzņēmumu konkurētspēju eksporta tirgū, desmit konkursa laureātiem sniedzot īpašas konsultācijas uzņēmuma konkurētspējas uzlabošanai.


Līdz šā gada 19.jūnijam mazo un vidējo eksportējošo uzņēmumu pārstāvji varēs pieteikt savu uzņēmumu konkursam, aizpildot anketu projekta Izrāviens mājas lapā www.izraviens.lv


Konkursa uzvarētājiem tiks nodrošināts uzņēmuma darbības audits, ko veiks projektā iesaistīto pušu eksperti, lai varētu piemērot efektīvākus risinājumus eksportspējas palielināšanai. Uzņēmumi saņems arī speciālistu rakstiski sagatavotus, katram uzņēmumam īpaši pielāgotus risinājumus IT & T, finanšu, uzņēmuma darbības procesu un eksporta tirgu jomās.


Projekta Izrāviens ietvaros Lattelecom, Swedbank un LIAA aicinās visus konkursam pieteiktos eksporta uzņēmumus, neatkarīgi no panākumiem konkursā, uz speciāliem eksporta veicināšanas semināriem šī gada augustā un septembrī. Semināri būs orientēti uz eksportējošo uzņēmumu vajadzībām ārvalstu mērķa tirgu sasniegšanā. Tajos piedalīsies arī Ekonomistu apvienības 2010 eksperti, piedāvājot uzņēmumu vadītājiem noklausīties apvienības biedru – valstī zināmu ekonomikas ekspertu – lekcijas par uzņēmējiem aktuālām tēmām.


Papildu informācija:
Jānis Palkavnieks
Lattelecom Komunikācijas daļas projektu vadītājs
Mob.t. +371 29225520
T. +371 67055506
e-pasts:
janis.palkavnieks@lattelecom.lv
www.lattelecom.lv


 

Pēdējās izmaiņas: 14.06.2010.